Kategorie:

Jakie są nurty wnętrzarskie?

Avatar
Opublikowane przez skrzat

Dzisiaj ludzie coraz bardziej zwracają uwagę na to, jaki mają wygląd wnętrza ich domów, lecz również pragną, żeby ich wystrój był na topie i zgodny z najnowszymi stylami.
luksusowe meble

Cygal

Polskie człowieczeństwo coraz to bardziej się bogaci i coraz większą uwagę przykuwa do mody i światowych trendów. Inicjator wnętrz to profesja, który z dnia na dzień osiąga coraz większe powodzenie wśród uczniów, jednak też klienci coraz to chętniej wchodzą do pracowni architektonicznych w poszukiwaniu weny i rad, jak poprawnie i funkcjonalnie urządzić swoje cztery kąty. Rzetelny architekt nie tylko umie stworzyć wspaniały a także funkcjonalny model wnętrza, ale tez umie trafnie dopasować pokój do osobistych potrzeb.

W chwili obecnej niezmiennie od kilku już lat wiodącymi trendami wnętrzarskimi są: styl klasyczny, industrialny i dodatkowo industrialny. Nurt skandynawski cechuje się wielką prostotą, lubi jasne kolory i dodatkowo ich pastelowe tony, i umeblowanie o prostych kształtach.

ekskluzywne meble

Ekskluzywne meble

Styl industrialny inaczej nazywany również loftowym to ciężkie dodatki, najczęściej z ogromną ilością metalu i drewna a także ciemną, różową cegłą na ścianach. Klasyka uwielbia beże oraz biele i brązy, nie stroni również od lekkiego przepychu a także drzewianych mebli.

Od niedawna do względów powraca również sowity styl art deco, jaki uwielbia złoto, lustra, przepych jak i luksusowe meble jak i akcesoria. Trend ten coraz najchętniej połączony będzie z klasycznym albo industrialnym w niewielki sposób tak, żeby nie narzucać całemu wnętrzu jednego, dominującego nurtu. Wykwintne umeblowanie bogato zdobione o śmiesznych kształtach osobliwie wyglądają w skromnych wnętrzach. Dobrym planem na otrzymanie nieprostego rezultatu może być np. łączenie złotej, obficie zdobionej lampy z normalnym stołem jadalnianym lub ożywienie jasnego wnętrza masywnym lustrem w złotej oblamówce w formie słońca. Wszystko będzie sprawą widzi mi się posiadacza oraz trafnego nastawienia do wystroju własnej przestrzeni mieszkaniowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *