Kategorie:

Co musisz wiedzieć odnośnie listwy boniowe.

Avatar
Opublikowane przez skrzat

Męczy Cię bezbarwny i nieinteresujący design elewacji? Poszukujesz czegoś co przykuje spojrzenie nawet najbardziej nieobecnego myślami przechodnia? Współczesne sposoby architektoniczne zapewniają uzyskanie wymarzonego rezultatu, w krótkim czasie.
Listwy boniowe to ozdobne rowki uzyskiwane w elewacji, które nadają każdemu budynkowi indywidualności i wyjątkowości.

listwy boniowe

Dzięki zastosowaniu wyjątkowych metod a także sprzętu możliwe jest wykonanie listw o rozmaitej szerokości, co daje niezliczone opcje powiązań architektonicznych. Ponadto listwy boniowe mogą być malowane na różne kolory co zapewnia ich idealne dopasowanie do każdego typu elewacji. Towar jest porządny i niepodatny na uszkodzenia, dlatego bez obawy zdoła być przewożony nawet w najodleglejsze miejsca.

Również w trakcie transportu, jak i po przymocowaniu listwy nie zniekształcają się i są odporne na niesprzyjające warunki pogodowe. Szczególnie skonstruowane łączniki, zapewniają olśniewające połączenie między wszystkimi częściami. Wytrzymałość połączenia oraz precyzyjnie dopasowane wielkości narożników, będą poprzez długie lata cieszyły oczy posiadaczy, przybyłych oraz gapiów. To tymczasem nie koniec szeregu zalet listw boniowych. Zaletą, która wyraźnie wyróżnia je na tle pozostałych elementów ozdobnych jest prostota montażu.

listwy boniowe

Wystarczy prawidłowo odmierzyć wysokość, na której mają być zamontowane
listwy boniowe , ustalić odpowiedni poziom i wyciąć wycięcie. Następnie zachodzi nakładanie kleju a także staranne przyklejanie listwy.

Na zakończenie starczy poprawnie docisnąć przyklejone części, zazbroić oraz pomalować. Wystarczy poświęcić odrobinę swojego czasu oraz podjąć wyzwanie ładnej fasady, a już po krótkim okresie powroty do zakwaterowania lub pracy będą przyjemniejsze. Dekoracyjne fragmenty wzbudzą także ciekawość i zaintrygowanie niejednego gościa. Rezultat zadowolenia murowany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *