Kategorie:

Atrakcyjne informacje na temat mefedronów.

Avatar
Opublikowane przez skrzat

4-mmc

Współcześnie społeczeństwo egzystuje wyjątkowo intensywnie, ciągle się śpieszą, mają bezlik zajęć jak i obowiązków. Nie raz spożywają posiłki w biegu, byle co, byle szybciej. Nie mają chwili na wytchnienie i relaksację, a o czasie wspólnym z bliskimi lepiej nie mówić. Wszystko to nie zawsze jest dobre dla ich zdrowia. Częstokroć skutkiem takiego trybu bycia zapadają na nerwice, depresje, ale również zaburzenia psychiczne, takie jak np. stany lękowe.
Choroby te dosyć wielokrotnie występują nawet u młodszych, którzy z rzadka znajdują dla siebie pomoc od krewnych.
Szukają w takim przypadku innych pomocy na własne dolegliwości.
Używane przez młodych sposoby na batalię z emocjami , lub też depresją mogą być liczne, ale najczęściej mają na uwadze wyzbycie się złych emocji, poprawienie humoru, zapomnienie o problemach.

4-mmc

Wśród środków, których oddziaływanie przejawia się w zapewnianiu organizmowi sztucznej wesołości ,a także szczęścia wyliczyć należałoby przeróżne stymulanty innymi słowy działające pobudzająco związki psychoaktywne. Zaliczyć można do nich przykładowo mefedron to znaczy 4-mmc jak również metafedron 3-mmc.
Jeśli chodzi o mefedron jest on aktualnie nielegalny w naszym kraju jak i traktowany jak narkotyk. Jego wpływ wywołuje m.inn. podekscytowanie zmieniające się w ekstazę, wylewność, ale zarazem bieganinę myśli, drganie rąk, podwyższenie ciśnienia tętniczego krwi , albo zaburzenia rytmu serca. Mają możliwości wystąpić także zaburzenia pamięci krótkotrwałej, szczękościsk ,a dodatkowo mocne pożądanie przyjęcia kolejnej dawki.
Gdy zaś chodzi o metafedron dobrze podkreślić, że chociaż bliski jest z 4-mmc , to odróżnia się od niego wyjątkowo. Wprawdzie sprawia nieco spore odczucie euforii, jednakowoż stymulacja nie bywa na tyle silna. Pomimo to jako szablonowa substancja wpływająca na receptory serotoninowe, powoduje dosyć wysoką chęć pobrania większej ilości. Zwiększa dodatkowo ciśnienie i przyśpiesza tętno. Można również odnotować działanie energetyzujące tej substancji, nie odczuwanie wycieńczenia jak również brak głodu oraz podwyższenie potliwości. Jednak symptomy uboczne, które aktywuje metafedron mogą być dużo delikatniejsze aniżeli w przypadku mefedronu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *