Kategorie:

Błyskawiczne a także solidne sprzątanie

Avatar
Opublikowane przez skrzat

Każdy z nas chce przebywać w pięknym, zadbanym otoczeniu. To nie jedynie względy wizualne, jakie bez wątpienia mogą być niezwykle ważne, lecz środowisko, w którym działamy posiada także oddziaływanie na naszą psychikę. Nie wiecznie posiadamy czas i alternatywy, abyśmy samodzielnie zadbali o estetyczny charakter świata. Zatem najprościej zwierzyć to firmie, jaka się w takim zajmuje.

Pielęgnacja zieleni wielkopolskaBezawaryjnie i szybko stworzymy różne prace porządkowe. Wykonujemy uprzątanie obszarów otwartych, segregowanie śmietnisk, sprzątanie pustych budnków. Ponadto sprzątanie gniezno: klatek, wind, garaży, piwnic, strychów, mieszkań, magazynów, wiat śmietnikowych, miejsc postojowych. Błyskawicznie i skutecznie realizujemy prace porządkowe w biurach, firmach i instytucjach -czyszczenie okien, sprzątanie budynków urzędowych i toalet, lokali ochrony i administracji, pranie dywanów, uprzątanie szeregów pieszych i jezdnych, odkurzanie szafek, miejsc pracy, półek, wyposażenie sanitariatów w mydło, ręczniczki, papier toaletowy, odświeżacze powietrza, mycie zwierciadeł, drzwi w szybach itp., mycie listew, drzwi, parapetów, pucowanie lamp i abażurów.

Pielęgnacja zieleni Wielkopolska

Przed lokalami, o które troszczymy się zamiatamy i odgarniamy śnieg z chodników oraz prószymy je kompozycją przeciw ślizganiu. W naszej propozycji bywa dodatkowo pielęgnacja zieleni wielkopolska. Zajmujemy się plewieniem chwastów, ochroną przed owadami i chorobami, przycinaniem drewien i żywopłotów, sadzeniem, nawożeniem, cięciami zielenin, konserwacją trawy (koszenie, walcowanie, nawożenie, piaskowanie, wertykulacja, regeneracja), osłanianiem i chronieniem roślin na zimowe pory. Zajmujemy się również konserwacją roślin doniczkowych-skrapianie, nawożenie, zabiegi profilaktyczne, zmiany doniczek, uzupełnianie ziemi. W podobny sposób prace porządkowe, jak i prace odnoszące się do konserwacji zieleni przeprowadzają kompetentni robotnicy, którzy błyskawicznie i rzetelnie osiągają powierzone im zlecenia.

Źródło: www.omega-ochrona.pl/uslugi-porzadkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *