Kategorie:

Atrakcyjne szczegóły na temat salonów pielęgnacji aut.

Avatar
Opublikowane przez skrzat

Ostatnio otwarty salon pielęgnacji samochodów zaprasza osoby lubiące dbać o własne auta.
Najlepsze auto spa Kraków proponuje właśnie teraz! Przyjedź i sam zobacz a także przetestuj. Najlepsza myjnia bezdotykowa w Krakowie. Możliwość wyczyszczenia każdego modelu pojazdu mechanicznego bez względu na jego skalę ubrudzenia. Niskie ceny w porównaniu do jakości oferowanych usług.

Jak zadabać o automobil

auto spa Kraków

Miła obsługa. Opcja rozmienienia pieniędzy na miejscu. Dbałość o najmniejszy element. Najlepszej jakości kosmetyki do samochodu. Pełen profesjonalizm. To jedynie niektóre atuty. Jako bezkonkurencyjna firma wszystkie obowiązki pełnimy z zaangażowaniem a także troską. Zaspokojenie klienta gwarantowane. Dbamy o cały samochód a nie jedynie o zewnętrzną najbardziej widzialną karoserię. Na żądanie klienta można wypolerować całe auto. Dodatkowe środki do mycia felg umożliwiają uwydatnienie ich w subtelny a jednocześnie przykuwający uwagę sposób. Proponujemy też usuwanie usterek, zmianę barwy i polerowanie ich.

To co musisz domyślać o pielęgnacji pojazdu

renowacja tapicerki skórzanej Kraków

Kraków troszczy się nie wyłącznie o karoserię pojazdu. Odkurzenie całego środka, i umycie tapicerki jest dla nas przyjemnością a także satysfakcją. Renowacja tapicerki skórzanej Kraków proponuje z zachowaniem pełnego profesjonalizmu działań. Po usunięciu odbarwienia czy zatartego lakieru auto wygląda jak prosto z salonu. Po spotkaniu z naszymi fachowcami auta wyglądaja jak prosto z salonu. Nasi klienci są zadowoleni czemu dowodzą ich oceny oraz opinie. Jako jedni z niewielu przedsiębiorstw proponujemy też usługi dla motorów. Dbamy o każdy szczegół. Ochraniamy elementy ze skóry jak też lakier, specjalną warstwą pomagającą ochronić lakier przed oderwaniem się. Ochraniamy szyby oraz osłony. Umycie wszelkich części połyskliwych z zabrudzeń nie porysowywując ich.
W naszej ofercie jest również mycie samochodów rolniczych i innych pracujących bardzo zabrudzonych maszyn. Przyjedź, sam zobacz i oceń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *