Kategorie:

Atrakcyjne szczegóły na temat wyłączania adblue.

Avatar
Opublikowane przez skrzat

AdBlue to artykuł, jaki od wielu lat znajduje użycie w dziedzinie motoryzacji. Jest on wodnym roztworem mocznika, jakiego zadaniem jest zmniejszenie złośliwych dla natury tlenków azotu, jakie dostają się do powietrza w wyniku wypalania paliwa. Lecz mimo iż sam jego zamysł wygląda rewelacyjnie, kierowcy pojazdów zaznajomili się z drugą stroną medalu.

wyłączanie adblue


Układ AdBlue jest jednym z w najwyższym stopniu awaryjnych, a tym samym w największym stopniu irytującym układem, jaki znajduje się w samochodzie. Wielu kierowców narzeka na uporczywe usterki, obniżoną moc, drażniące powiadomienia na desce rozdzielczej lub konieczność częstego uzupełniania mocznika. Na szczęście istnieje efektywny sposób, by problemów tych pozbyć się raz na zawsze. A jest nim właśnie wyłączenie tego układu.

Wyłączanie AdBlue nie jest jednakże rzeczą prostą. Żeby zrobić to efektywnie trzeba posiadać poprawną wiedzę i narzędzia|dysponować należytą wiedzą jak również przyrządami. By układ rzeczywiście przestał działać, należy wprowadzić stosowne zmiany do komputera silnika. Funkcją owych zmian jest całkowita dezaktywacja układu, a tym samym zupełne odcięcie systemu. I jeżeli zostanie ono przeprowadzone profesjonalnie AdBlue już przenigdy nie będzie stwarzał żadnych kłopotów, tylko w wypadku gdy sami zdecydujemy o jego ponownej aktywacji.

Po czym poznasz, że układ został odłączony? Przede wszystkim po tym, iż auto z jego powodu nie będzie przechodzić w tryb awaryjny, natomiast zawiadomienia przestaną wyświetlać się na desce rozdzielczej. Prędko także dostrzeżesz, iż nie należy bez ustanku dolewać mocznika, a tym samym, że samochód nie wywołuje ponadprogramowych kosztów związanych z systemem.

wyłączanie adblue


Jeżeli i Twój samochód zaopatrzony jest w ten układ oraz nie ukrywasz, że przyprawia Cię on o niepotrzebne nerwy, zwróć się do fachowców, którzy dysponując właściwym ekwipunkiem zdołają szybko oraz efektywnie dezaktywować system. Tak niewiele potrzeba, żeby jazda przestała być uciążliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *