Kategorie:

Nowinki na temat druków na koszulkach.

Avatar
Opublikowane przez skrzat

Wielu z nas chce wyróżnić się spośród tłumu. Jedni decydują się na tatuaże, natomiast inni próbują spersonalizowanych nadruków na ubraniach. Oba te rozwiązania to metody wyrażania siebie. Jako że profesjonalistami od malowania nie jesteśmy to przejdziemy do prezentacji najważniejszych metod nadruku.
Pierwszą metodą jest druk dtg. W tej metodzie nie musimy przygotowywać klisz, matryc czy też sit.

Druk dtg

Od razu obniża to koszty – szczególnie przy małych nakładach. Jest to niesłychanie łatwy i komfortowy sposób, dlatego że wydruk sporządzany jest już na koszulce. Kluczowym atutem jest także opcja nadruku w pełnym odcieniu w ilości jednej sztuki. Co więcej koszty nie są wygórowane. Wydruki są wyraziste i wielobarwne, z kolei najładniejsze efekty osiąga się drukując logotypy z przejściami odcieni. Jest to wyłączny metoda stworzenia tego druku. Druk DTG stosuje się jedynie do oznakowywania ubrań z bawełny! Fundamentalnym atutem jest realistyczne formowanie kolorów oraz wzorów, które jest nieosiągalne dla innych metod przy małych nakładach oraz kosztach.

Druk dtg

Kiedyś można było tylko pomarzyć o skomplikowanych grafikach. Druk ten zrealizował nasze oczekiwania oraz wielowymiarowe grafiki o wymiarach 1440 x 1440 dpi nie są aktualnie problemem nie do przeskoczenia. Sporządzanie swojej szafy to wielka frajda. Nasze ubrania są unikalne a także tanie. Kolejną techniką jest sitodruk. Robimy przy jego użyciu nadruki na tekstyliach takich jak na przykład: bluzki, czapki, torebki, bluzy i ubranie robocze. Farby da się mieszać bez ograniczeń, z kolei specjalne programy obliczają co do grama porcję konkretnego barwnika. Zazwyczaj wykorzystywane barwniki to plastizole. Możliwe jest także stosowanie farb wodnych czy wywabowych. Odpowiednio sporządzony wydruk nie ma prawa się sprać. Ceny są niezmienne bez względu na rozmiar nakładu.
Oba typy wydruku są efektywne oraz dobre jakościowo. Wydruk jest trwały oraz nie spiera się tak szybko, jak to ma miejsce w przypadku odzieży z sieciówek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *