Kategorie:

Parę nowin w kwestii zdobienia szkła

Avatar
Opublikowane przez skrzat

Szkło ozdabiane ręcznie malowanymi, czy też sitodrukowymi sposobami to interesujące rozwiązanie urozmaicające elegancki szklany materiał. Szklane przedmioty użytkowe ozdabia się by nadać im nowy, ciekawszy wygląd. Malarstwo na szkle jest zatem formą zdobienia przedmiotów zwiększającą ich wartości nie wyłącznie cenową, lecz też artystyczną. Znane są stare fabryki, których kolekcje są rozchwytywane przez wielbicieli zdobionego szkła. Natomiast nie są to tylko starocie znajdowane w antykwariatach.

Drukowanie na szkle to nowa technika powstawania obrazów

druk na szkle Radomsko

Ozdabianiem szkła para się dużo specjalistycznych przedsiębiorstw. Grafika na szkle Radomsko stosuje ogólnie uznane sposoby ozdabiania swych wyrobów. Malowanie wykonywane jest ręcznie bądź jest przeprowadzane na zasadzie sitodruku z użyciem wyjątkowych farb do szkła, jakie po osuszeniu oddawane są procesowi utwardzania.

Druk na szkle Radomsko to także proces twórczy, lecz umożliwiający otrzymanie całkowitej powtarzalności wzorów użytkowych. Podobnie jak w przypadku manualnego malowania i sitodruku, stosowane są dobrej jakości farby do szkła, co gwarantuje trwałość wzorów i uniemożliwia się ich ścieraniu w momencie użytkowania.

Gama modeli jest stale wzbogacana, od ornamentów roślinnych po wzory geometryczne. Klient może też zamówić malarstwo lub grafikę wedle własnego projektu. Mogą to być ornamenty bądź wzorki promujące oraz reklamujące wyrób, firmę czy też produkt. Całość można ustalić, a fachowcy zajmujący się produkcją sprostają każdemu zadaniu i zleceniu.

Malowane przedmioty ze szkła mogą być zamawiane w unikatowych bądź masowych ilościach. Produkcja przygotowana jest pod kątem wymagań interesantów i nim przystąpi się do produkcji analizuje się próbki z oczekiwaniami zamawiającego zważając na jego uwagi a także życzenia. Każde zlecenie jest dopracowywane w najmniejszym nawet szczególe. Wybór barw przeprowadza się na próbkach zrobionych na szkle zamawianym przez klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *