Kategorie:

Jak dotrzeć na lotnisko w Krakowie?

Avatar
Opublikowane przez skrzat

Niechybnie niemal każdego okazjonalnie podróżującego lokatora największego miasta Małopolski potrafi zdenerwować przymus dotarcia na port lotniczy w Balicach. Przy powszednich nieomalże zatorach w centrum miasta oraz nieodzowności odnalezienia odpowiedniego miejsca parkingowego na własne auto, eskapada taka może zaabsorbować naprawdę sporo jakże drogocennego czasu, jaki przed wylotem bywa – jak jest wiadome – limitowany dziesiątkami zabiegów i papierologii.

Pozornie mamy więc kontakt z ambarasem nieomal nieprawdopodobnym do rozwikłania. Korków na drogach nie usuniemy dotknięciem czarodziejskiej różdżki, nie powstał teleport, położenie parkingowe także zawsze będzie męczącym obowiązkiem… Choć tu można się zacząć kłócić. Czy faktycznie nie ma innej opcji niż jeżdżenie osobistym autem? Naturalnie ktoś wspomni przykład taksówek – jednak te też są zmuszone niejednokrotnie szukać swojego miejsca do zaparkowania w tłumie. Również jeśli nie opuszczają pojazdu na długi okres, to samo znalezienie wolnej części w okolicach portu lotniczego może zająć rzeczywiście wiele minut.


Naprzeciwko staje więc firma BALICE-TRANS, proponująca własną reakcję na każde desperackie wyszukania hasła „transfer lotniskowy kraków„online wyszukiwarkach. Działalność dysponuje około setką samochodów o pewnym miejscu na należącym do niej szczegółowym parkingu sąsiadującym z lądowiskiem na Balicach. Konsument wygrywa tym samym gigantyczną oszczędność czasu, nie musząc kłopotać się o znalezienie miejsca do parkowania plus będąc w stanie pomału z danego miejsca udać się do punktu kontroli. Wszystko ogółem pozostaje zależne od momentu, w jakim ruszy po niego przewóz.

Zabieramy podróżnych z każdego położenia na terenie tylko Krakowa, jak i pobliskich lokalizacji. Przejedź się z nami oraz zyskaj nie tylko własną wygodę, lecz także udany start przed planowanym lotem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *