Mieszkanie nowoczesne i wygodne? Nic prostszego!

Zaprojektowanie swojego wymarzonego mieszkania, własnego ukochanego kąta, do którego chętnie się wraca po całym dniu pogoni w pracy to nie lada wyzwanie dla wielu osób.

skandynawski sklep internetowy

 

Nowe wnętrze

Powoli odchodzimy od ciężkich masywnych mebli zajmujących całą wolną przestrzeń. Wolimy przejrzyste, proste i lekkie rozwiązania, dające poczucie porządku, czystości i poukładnania w tym pełnym chaosu świecie. Sklepy prześcigają się w oferowaniu różnorodnych rozwiązań w zależności od metrażu oraz wymagań coraz bardziej wymagających klientów. To dobrze, ponieważ duży wybór produktów pozwala nam puścić wodze fantazji i stworzyć bezpieczne i ciepłe gniazdko dla rodziny.

 

 

Nordycki klimat

W Polsce coraz modniejsze stają się skandynawskie wnętrza. Chłodne, proste, jednak każdemu przypadną do gustu. I nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ łączą w sobie funkcjonalność oraz prostotę wykonania. Poza samym umeblowaniem, które doskonale wkomponuje się zarówno w maleńkie, jak i przestronne, duże mieszkanie warto również zwrócić uwagę na bardzo ciekawe skandynawskie dekoracje. Już od dawna na sklepowych półkach można znaleźć dodatki, ozdoby, świeczniki i figurki, które dodadzą smaku naszemu mieszkaniu. Ale czym jeszcze można ocieplić zimny i surowy projekt mieszkania poza dodatkami na ściany i półki?

skandynawski wystrój wnętrz

 

Poduszki, poszewki i inne

Tekstylia styl skandynawski – to fantastyczny i unikalny pomysł na nadanie klimatu w swoim domu. Poprzez różnego rodzaju poduszki, koce i inne materiałowe dodatki możemy wyrazić siebie, swój nastrój i osobowość. Na rynku jest bardzo szeroki wybór kolorów i faktur, a to pozwoli ocieplić i udekorować każde wnętrze. Nawet najbardziej wymagający domator znajdzie i urządzi swój wymarzony dom.