Kategorie:

Powiększanie ust – najczęściej popełniane błędy

Avatar
Opublikowane przez skrzat

Ostatnio coraz większą wagę przykłada się do wyglądu ust.

Jeśli są one niewielkie czy niezbyt pełne, nie można ich uznać za atrakcyjne, dlatego taką partię ciała zaleca się odmienić w specjalnym miejscu, w którym przeprowadzana jest również depilacja laserowa bądź kriolipoliza kraków.

Rozmiar warg można skutecznie odmienić poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego.

Aby jednak nie wyjść z gabinetu kosmetycznego w ogromnej histerii, warto dowiedzieć się, jakie błędy są najczęściej popełniane podczas tego zabiegu. Można ich oczywiście uniknąć.

Często kobieta tak bardzo chce osiągnąć wymarzony efekt, że potrafi od razu zdecydować się na zabieg zmieniający rozmiar ust z najmniejszego (S) na największy (L). Podczas jednej wizyty to po prostu nie może się udać. Jeśli efekt ma być przynajmniej w miarę naturalny, należy dać skórze ust trochę więcej czasu na rozciągnięcie się oraz wymodelowanie. Zbyt szybka zmiana ich rozmiaru może doprowadzić do podrażnień, wywołać reakcję alergiczną czy po prostu dać

niezbyt naturalny i nieestetyczny efekt. Dość podobnym błędem jest dobieranie złych proporcji. Jako że teraz modne są bardzo duże, wręcz karykaturalne usta, nawet te kobiety, którym one kompletnie nie pasują, chętnie się na nie decydują. To poważny błąd, bo takie wargi nie zaprezentują się dobrze na niezbyt dużej twarzy o delikatnych rysach i jasnej cerze.
Powiększanie ust kraków zawsze powinno być planowane przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, gdyż to on nieraz potrafi odradzić pacjentkom różne zabiegi i podpowiedzieć im, co dla nich byłoby rzeczywiście najlepsze. Nawet duże usta w pewnych przypadkach mogą wręcz oszpecić swoją właścicielkę.

Aby takie błędy podczas przeprowadzania powiększania ust nie zostały popełnione, najlepiej wybrać się na ten zabieg do profesjonalnego i doświadczonego gabinetu. Wykonując go w nikomu nieznanej klinice, działającej zupełnie nielegalnie, można narazić niepotrzebnie nie tylko swój wygląd zewnętrzny, ale nawet i zdrowie całego organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *