agencja detektywistyczna gdańsk
Kategorie:

Agencja detektywistyczna w Gdańsku

Avatar
Opublikowane przez skrzat

Detektyw w Gdańsku?

Agencja detektywistyczna Gdańsk oferuje profesjonalne usługi detektywistyczne w oparciu o doświadczenie w służbach kryminalnych policji oraz dzięki dużej sieci kontaktów, która jest niezbędna do dotarcia do informacji, która w zawodzie detektywa jest podstawą. Agencja detektywistyczna proponuje usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. W ofercie dla osób prywatnych znajdują się takie sprawy jak sprawy rozwodowe, które oscylują wokół obserwacji małżonka, aby zebrać dowody zdrady lub ją wykluczyć. Oprócz tego oferują sprawdzanie niań i opiekunek dla dzieci pod względem przeszłości kryminalnej i zachowań patologicznych, a także oferują obserwację niani w trakcie opieki nad dzieckiem, sprawdzenie czy zadanie jest wykonywanie sumiennie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa dziecka i niani. Ponadto zajmuje się obserwowaniem otoczenia dziecka, jego towarzystwa oraz tego czy nie zagraża mu niebezpieczeństwo, a także badanie czy dziecko zażywa narkotyki czy inne substancje psychoaktywne.

agencja detektywistyczna gdańsk
agencja detektywistyczna gdańsk

W agencji detektywistycznej mogą znaleźć pomoc również osoby mobbingowane w miejscu pracy, ofiary przemocy w rodzinie, rodziny, które szukają zaginionych.

Ponadto proponują ochronę osobistą oraz ochronę mienia. Agencje specjalizują się również w testach na ojcostwo – pobierają próbki DNA i potwierdzają ojcostwo. Ponadto profesjonalnie przeszukują pomieszczenie, aby wykazać czy istnieją w nim kamery, podsłuchy, a po odszukaniu ich dezaktywują je i usuwają. Agencje dla biznesu oferują usługi zajmujące się bezpieczeństwem firmy, sprawdzając osoby zatrudnione, sprawdzanie pracowników przebywających na zwolnieniu lekarskim , sprawdzanie czy pracownicy nie kradną, nie przywłaszczają sobie rzeczy firmowych, pieniędzy, nie wprowadzają osób spoza firmy do placówki przedsiębiorstwa. Ponadto proponują sprawdzenie jakości usług w firmie, odzyskiwanie utraconych danych z laptopów, komputerów stacjonarnych i telefonów komórkowych, w których były dane firmowe i poufne. Oprócz tego oferują ekskluzywną, całodobową ochronę spotkań biznesowych i bankietów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *