albumy na chrzest
Kategorie:

Albumy na chrzest-pamiątka na lata

Avatar
Opublikowane przez skrzat

Chrzest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodych rodziców. Pierwsza ceremonia z udziałem ich dziecka, która zwykle jest również okazją do spotkania w rodzinnym gronie. Warto utrwalić te chwile na zdjęciach

Albumy na chrzest- oryginalny prezent na chrzcinyalbumy na chrzest

Wybór prezentu na chrzciny zwykle jest trudnym zadaniem. Dziecko zwykle posiada już całą wyprawkę, ciężko więc wybrać coś, czego jeszcze nie ma. Wybierając typowy prezent, taki jak łańcuszek z krzyżem czy Pismo Święte ryzykujemy, że ktoś inny powieli nasz prezent. Dlatego ciekawym rozwiązaniem są albumy na chrzest.Dzięki temu zarówno dziecko, jak i rodzice zyskują pamiątkę na lata. Możemy kupić pusty album, który rodzice wypełnią sami, lub wręczyć go kilka dni po ceremonii, wraz ze zdjęciami.

Album na zdjęcia dziecka- samodzielne wykonanie

Jeśli interesujemy się fotografią, warto samemu dokumentować uroczystość, a następnie wręczyć rodzicom zdjęcia.  Albumy na chrzest często posiadają miejsce na opis zdjęcia- dzięki temu nasz pbaptism-1885303_960_720rezent będzie bardziej spersonalizowany. Możemy napisać, kto znajduje się na zdjęciu lub wypełnić album cytatami i sentencjami. Po latach taka pamiątka z pewnością wywoła wzruszenie u osób ją oglądających. Jeśli jednak rodzice powierzyli fotografowanie chrztu profesjonaliście, wręczamy sam album. Aby prezent był bardziej osobisty, możemy wpisać na pierwszej stronie dedykację.

Albumy na chrzest- jaki wybrać?

Albumy fotograficzne występują w różnych kolorach i rozmiarach. Na chrzest najlepiej sprawdzi się klasyka- album w odcieniach bieli to najbezpieczniejszy wybór. Dobrze sprawdzą się również okładki złote, beżowe lub z imitacji skóry. Ciekawym rozwiązaniem są albumy na chrzest z miejscem na zdjęcie na okładce- dzięki temu można im nadać bardziej personalny charakter. Możemy wybrać album z klasyczną, gładką okładką lub bardziej ozdobną wersję- ze wstążką lub ornamentem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *