recznie malowane kubki
Kategorie:

Bujnowlosa.pl, czyli jak stworzyć idealny spersonalizowany prezent

Avatar
Opublikowane przez skrzat

Ania, bo tak ma na imię bardzo uzdolniona dziewczyna, czyli bujnowłosa, zajmuje się tworzeniem nietypowych dzieł sztuki. Od malowania portretów na zamówienie, przez robienie ilustracji do książek, komiksów, aż po ręcznie malowane kubki. Na podstawie nadesłanych zdjęć bujnowłosa tworzy postacie, które cechują znaki szczególne danej osoby ze zdjęcia. 

Pomysł na prezenty dla pary młodej

Wystarczy, że prześlesz zdjęcia razem, bądź osobno pary młodej. Bujnowłosa dzięki zdjęciom osób, które jej prześlesz, stworzy przepięknie namalowany obraz. Z pewnością Twój prezent będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, a w pamięci pary młodej zapadnie on w pamięć. W końcu obraz z podobizną zakochanych jest cudowną pamiątką ślubną. 

pomysł na prezent dla pary

Portrety na zamówienie sprawdzą się oczywiście również przy innych okazjach takich jak urodziny, komunie czy nawet rocznice w związku. Na pewno wywoła to uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. 

Pomysł na dzień mamy, babci, taty, dziadka!

Kolejną świetną rzeczą na prezent są ręcznie malowane kubki. Są stworzone z wysokiej jakości materiałów, a artystka gwarantuje, iż są żywotne i malowidła nie dają się zmyć. Można dzięki temu stworzyć spersonalizowany prezent dla bliskich w dniu ich święta.

ręcznie malowane kubki

Pomysł dla dziecka 

Jeżeli chcesz, by twoje dziecko poniosła wyobraźnia jeszcze bardziej niż zwykle, pozwól sobie na stworzenie komiksu z jego udziałem. Wieczorne bajki wzbogacone o obrazki, na których znajduje się twoja pociecha, łączące się w historię wprawią w zachwyt każdego malucha. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *