Budowa domu pod klucz
Kategorie:

Budowa domu pod klucz

Wielu z nas marzy o własnych czterech kątach, a konkretnie: własny dom, często jeszcze z ogrodem. Angażując się w takie poważne przedsięwzięcie, możemy spotkać się z terminem „dom pod klucz”. Tylko co to w ogóle znaczy – budowa domu pod klucz Kraków?

Budowa domu pod klucz


Co to znaczy “dom pod klucz”?

Dom pod klucz Kraków nie ma prawnej definicji, ale oznacza dom, w którym jedynym zadaniem wprowadzających się jest umeblowanie go. Wszystko inne jest zrobione: położone podłogi, podpięta woda, działające ogrzewanie, pomalowane ściany, zamontowane drzwi i grzejniki. Bardzo często urządzona jest również przestrzeń wokół takiego domu. Klient ma za zadanie dostarczyć projekt wynajętej firmie budowlanej, a później – kiedy już dom pod klucz Kraków będzie gotowy, umeblować wszystkie pomieszczenia.

Zalety budowy domu pod klucz

Budowa domu pod klucz Kraków ma sporo zalet. Przede wszystkim nie musimy osobiście nadzorować realizacji projektu – robią to za nas kompetentni pracownicy firmy budowlanej. Jest to bardzo wygodne, zwłaszcza dla osób zajętych zawodowo, które nie mogą lub nie chcą nadzorować prac budowlanych. Kolejnym plusem jest to, że kiedy zlecamy firmie budowlanej budowę naszego domu, zapłacimy mniejszy podatek VAT na materiały – 8%. Gdybyśmy budowali Kraków dom pod klucz indywidualnie, musielibyśmy zapłacić 23%. Inną zaletą takiego systemu budowy jest to, że firma budowlana nadzoruje wszystkie prace i wydaje polecenia wykwalifikowanym pracownikom, co sprawia, że nie ma przerw i przestojów w budowie.

Budowa domu pod klucz Kraków jest bardzo wygodnym rozwiązaniem a jednocześnie oszczędnością czasu. Przy podejmowaniu decyzji dotyczących naszego przyszłego domu, warto rozważyć tę opcję – może okazać się strzałem w dziesiątkę! Zobacz ofertę na https://ddprojekt.pl/  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *