Unieważnienie kredytu CHF
Kategorie:

Unieważnienie kredytu CHF

Kredyty potrafią uprzykrzyć życie wielu rodzin. Jednak kilka lat temu wiele osób chciało skorzystać z opłacalnych możliwości zaciągnięcia  ich we frankach szwajcarskich. Okazało się to dla nich najgorszą decyzją w życiu, a jej konsekwencje przekraczały możliwości spłaty. Unieważnienie kredytu CHF to dla tak zwanych ,,frankowiczów” ostatnia deska ratunku w ich sytuacji, a nasza kancelaria stara się pomóc jak największej ilości takich osób. 

Unieważnienie kredytu CHF

Opis problemu w skrócie 

Kredyty we frankach szwajcarskich stały się bardziej opłacalne niż te w złotówkach już w 2004 roku. Jednak w zależności od rodzaju pożyczki przelicznik walutowy był inny, w niektórych przypadkach wypłaty i spłaty naliczane były w cenie kupna lub sprzedaży franka, co powodowało różnice w wielkości kwot. Po kilku latach od zaciągnięcia kredytu okazywało się, że należność, którą należy zwrócić do banku była o wiele wyższa od otrzymanej sumy. Właśnie dlatego dla większości frankowiczów unieważnienie kredytu CHF jest jedynym rozwiązaniem problemu. 

Nasza pomoc

Po pierwsze kancelaria frankowicze musi zapoznać się i przeanalizować całokształt sytuacji klienta, rodzaj pożyczki będzie miał tutaj duże znaczenie. Unieważnienie kredytu CHF dotyczy tych hipotetycznych indeksowanych, waloryzowanych i denominowanych. Pierwsza konsultacja z naszym adwokatem jest nieodpłatna, dzięki czemu nasi klienci będą mogli zdecydować, czy chcą naszej pomocy przed wydaniem kolejnych pieniędzy. Unieważnienie kredytu CHF będzie przebiegało według planu określonego z pomocą specjalisty. Nasza kancelaria dołoży wszelkich starań, aby frankowicze nie musieli płacić więcej niż jest to wymagane prawnie, a nawet otrzymali zwrot środków jeśli jest to możliwe. Zobacz https://rgw.com.pl/kredyty-frankowe-infolinia/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *