Rodzaje Podłóg: Wybierz Najlepszą Opcję Dla Twojego Domu

Podłogi drewniane

Podłogi drewniane na zamówienie są klasycznym wyborem, który doda elegancji i ciepła do Twojego domu. Drewno jest naturalnym materiałem, który ma unikalny charakter i może być dopasowany do różnych stylów wnętrzarskich. Istnieje wiele gatunków drewna do wyboru, takich jak dąb, jesion, buk czy bambus, z różnymi wzorami i wykończeniami. Podłogi drewniane są trwałe i odporne na ścieranie, ale wymagają regularnej konserwacji.

Panele laminowane

Panele laminowane są popularnym i przystępnym cenowo wyborem. Składają się z warstw drewnopochodnych sklejonych z tworzywem sztucznym. Panele laminowane są łatwe w montażu i odporne na zarysowania oraz plamy. Dostępne są w różnych kolorach i wzorach, naśladujących naturalne drewno, kamień lub płytki ceramiczne. Jednak nie są one tak odporne na wilgoć jak podłogi drewniane i mogą się zniekształcać w przypadku długotrwałego narażenia na wodę

Panele winylowe

Panele winylowe, znane również jako LVT (luksusowe panele winylowe), są trwałym i łatwym w utrzymaniu rozwiązaniem. Wykonane z warstwy winylu z nadrukiem imitującym różne materiały, takie jak drewno, kamień czy marmur. Panele winylowe są wodoodporne, odporne na plamy i łatwe do czyszczenia, co sprawia, że są idealne dla rodzin z dziećmi lub zwierzętami. Mogą być instalowane na różnych powierzchniach, w tym na podłogach ogrzewanych.

Podłogi drewniane  na zamówienie

Płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne to doskonały wybór dla obszarów o dużym natężeniu ruchu lub narażonych na wilgoć, takich jak łazienki i kuchnie. Są one wytrzymałe, odporne na plamy, wilgoć i zarysowania. Płytki ceramiczne są dostępne w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach, co daje wiele możliwości aranżacyjnych. Mogą być również stosowane na zewnątrz, na tarasach czy werandach.