Obecnie możemy znaleźć wiele modeli choinka sztuczna, w zależności od naszych preferencji. Rynek choinek jest naprawdę szeroki i każdy w nim znajdzie idealne drzewko dla siebie. Przed zakupem warto najpierw dowiedzieć się kilku podstawowych rzeczy o dostępnych rodzajach sztucznych choinek.

  Choinka sztuczna – rodzaje

  Po pierwsze wyróżniamy choinki sztuczne, które mogą być szerokie u podstawy lub wąskie. Szeroka choinka sztuczna sprawdzi się w przestronnym salonie lub dużym pokoju. Zazwyczaj takie choinki mają średnicę wynosząca 150-160 cm. Wąska choinka sztuczna nie zajmuje tyle przestrzeni, co choinka szeroka i często znajduje się w małych mieszkaniach, blokach, czy pokojach o małym metrażu. Wprowadza świąteczną atmosferę a przy tym zapewnia swobodne poruszanie się.

  choinka sztuczna
  choinka sztuczna

  Wiele osób marzy o choinka sztuczna, która będzie bardzo gęsta, przez co będzie się prezentować zjawiskowo. Gęstość choinki zależy od ilości tipsów, których średnio jest w choince od 180 do 220.

  Choinka na pniu – co to takiego?

  Jest to rodzaj choinki, który w ostatnich latach cieszy się coraz większą popularnością. Tego rodzaju choinka sztuczna ma bardzo oryginalny i ciekawy wygląd. Wykonana jest z wytrzymałej folii PCV. Choinkę podtrzymuje wysoki sosnowy piniek umieszczony w ozdobnej donicy. Choinka sztuczna na pniu może mieć różną wysokość i średnicę, więc będzie odpowiednia do każdego wnętrza. Stanowi idealne rozwiązanie dla minimalistów i osób, które posiadają ograniczoną ilość miejsca w swoich domach.

  Dowiedz się więcej na https://www.swiatchoinek.com/PL/Sklep/