Domki mobilne cena

  Coraz więcej osób chce dokonać zakupu domku rekreacyjnego, również w Polsce. Domy mobilne są wtedy najczęstszym wyborem. Ile kosztuje tego typu rozwiązanie?

  Domki mobilne

  Domki mobilne cena, mimo rosnącej od kilku lat popularności, wciąż nie są wystarczająco znane przez ludzi. Z tego powodu zdarza się, że są mylone z przyczepami kempingowymi. Są jednak między nimi duże różnice, które wynikają głównie z przeznaczenia. Przyczepa jest pojazdem, który musi zostać zarejestrowany, podlega również przepisom prawa o ruchu drogowym. Przeznaczona jest do przemieszczania się, na dłuższe podróże. Konstrukcja musi zatem być lekka, aby ciągnący ją samochód był w stanie sobie poradzić i przemieścić ją w bezpieczny sposób. Domki mobilne cena to dom, jest on niewielkich rozmiarów, a wyglądem przypomina domek letniskowy. Ze względu na jego konstrukcję może zostać umieszczony na lawecie, która przewiezie domki mobilne cena na działkę. Następnie można go ustawić w konkretnym miejscu, a po dołączeniu trwałej podstawy jest gotowy do użytku. Można wtedy w nim mieszkać, zgodnie z własnym wyborem, w sezonie, na dłużej, nawet na stałe.

  domki mobilne cena

  Domki mobilne cena

  Zwykle powierzchnia użytkowa domu mobilnego wynosi około 48 metrów kwadratowych. Dom składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i sypialni. Możliwe jest również połączenie domów, uzyskana powierzchnia jest zbliżona do tej, którą posiada tradycyjny dom jednorodzinny. Domki mobilne cena wynosi około 70 tysięcy złotych, natomiast wersje z dodatkowym wyposażeniem kosztują więcej.

  Dowiedz się więcej na https://mobileecohomes.eu/!