Drzwi do domu laurencja

  Wybór drzwi do domu laurencja to jedna z decyzji, które w późniejszym czasie rzutują na wygląd domu lub mieszkania. Najmodniejszy dizajn posiadają jednak proste, oferowane przez naszą firmę drzwi do domu laurencja. Dostępne są one w kilku wariantach kolorystycznych. Dlaczego warto wybrać właśnie nasz produkt?

  drzwi do domu laurencja

  Prosty dizajn

  Drzwi do domu laurencja zawdzięczają swój dizajn prostej konstrukcji. Połączenie drewna w białym kolorze i mlecznego szkła to nowoczesne rozwiązanie, które urozmaici swoim wyglądem niejedno wnętrze. Różne opcje kolorystyczne dopasują się do każdego pomieszczenia. Konstrukcja drzwi do domu laurencja składa się ze skrzydła drzwiowego, przylgowego lub bezprzylgowego wykonanego z pionowych płyt klejonych warstwowo, wykończonych okleiną w wybranym kolorze. Na okucie drzwi do domu laurencja   składają się trzy srebrne zawiasy z regulacją, tak aby dostosować je do każdego wnętrza. W każdych drzwiach, do poczucia własnej przestrzeni jest zamek. Drzwi do domu laurencja są wyposażone w zamek zasuwkowy i magnetyczny na klucz, mechanizm zamykający lub blokadę zamka drzwiowego. Szkło wykorzystane w konstrukcji nadaje im nowoczesnego wyglądu. 

  O Naszej firmie

  Nasza firma działa na rynku od czterdziestu pięciu lat. Posiadamy w ofercie wiele rodzajów drzwi do domu laurencja. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Nasze produkty są wykonywane z najwyższą starannością. Idąc z duchem czasu, łączymy tradycyjne konstrukcje z nowoczesnym wyglądem i przyszłościowymi rozwiązaniami. Jednym z takich produktów są drzwi do domu laurencja. 

  Dowiedz się więcej: https://erkado.pl/produkt/laurencja-1/