Skrzydło wewnętrzne epimedium to doskonały model dla tych, którzy cenią sobie oryginalność i niebanalny wygląd. Drzwi epimedium posiadają bowiem przeszklenia w pionie, a nie jak większość modeli w poziomie. Brak przeszkleń zaś nadaje drzwiom wiejskiego charakteru, który idealnie będzie pasował do wystrojów typu Farm House. Drzwi epimedium w swojej palecie barw mają aż 22 kolory, więc każdy dobierze coś pasującego do swojego wnętrza. Drzwi epimedium dostępne są w rozmiarach 60, 70, 80, 90 i 100 cm.

  Konstrukcja drzwi epimedium

  Drzwi epimedium wykonane są w technologii ramiakowej STILE, która jest bardzo powszechną metodą wykonywania skrzydeł wewnętrznych, ciekawie przy tym wyglądającą. Ramiaki wykonane są z płyty MDF, która jest pokryta okleiną GEKO. Ramiaki drzwi epimedium mogą być również wykonane z klejonego warstwowo drewna i oklejone okleiną PREMIUM lub CPL. 

  Drzwi epimedium
  Drzwi epimedium

  Okucia drzwi epimedium

  Drzwi epimedium posiadają trzy srebrne zawiasy 2-czopowe, które są regulowane w płaszczyźnie poziomej i zamontowane w skrzydle przylgowym. Dodatkowo w skrzydle bezprzylgowym, ukryte są kolejne trzy zawiasy. Drzwi epimedium posiadają zamek na klucz, wkładkę na patent, wkładkę oszczędnościową lub z blokadą.

  Szklenie drzwi epimedium

  Przeszklenie w skrzydle wewnętrznym epimedium, to standardowa szyba hartowana, którą kolorystycznie można wybrać według zastosowania pomieszczenia. Do wyboru,  przeszklenie drzwi epimedium jest mleczne lub przeźroczyste.  

  Drzwi epimedium to doskonały wybór dla osób, które lubią oryginalność. 

  Dowiedz się więcej na https://erkado.pl/wp-content/uploads/2020/09/dw_pl.pdf