Drzwi zewnętrzne antracyt

  Drzwi zewnętrzne są często uznawane za wizytówkę domu lub mieszkania. Wiele osób uważa, że ich stan, poziom zaawansowania i zadbanie świadczą o ich właścicielu. Za granicą drzwi wejściowe pełnią głównie funkcję estetyczną. Przykładem może być Dublin, który wręcz słynie ze swoich kolorowych drzwi w okolicach centrum miasta. Budynek wykończony czerwoną cegłą jest najczęściej ozdobiony zielonymi, niebieskimi czy różowymi drzwiami, które przykuwają uwagę przechodniów. Oczywiście są także bardziej minimalistyczne rozwiązania jak drzwi zewnętrzne antracyt, które zachwycają swoją prostotą i elegancją. 

  drzwi zewnętrzne antracyt

  Jaki kolor wybrać?

  Drzwi zewnętrzne antracyt idealnie sprawdzą się przy jasnych elewacjach, które są w odcieniach bieli, szarości lub écru. Co więcej, dzięki kontrastowi wyróżnią się na tle budynku. Ściany domu, które są wykończone cegłą, drewnem, bądź kamieniem to także sprawdzone kolory pasujące do drzwi zewnętrzne antracyt. Ciemniejsze odcienie wbrew pozorom nie wpłyną negatywnie na prezencję drzwi, ponieważ wyeksponują je. Ważne też, aby zwrócić uwagę na kolor okien i dachu.

  Detale

  Metalowe dodatki jak klamka czy obudowa szkła w drzwi zewnętrzne antracyt to doskonałe rozwiązanie, aby dodać nuty nowoczesności i lekkości. Sprawdzą się we współczesnych zabudowach, jak i tych po remoncie. Nie można zapomnieć o zamkach i blokadzie antywłamaniowej, które mają za zadanie ochronić domostwo przed nieproszonymi gośćmi. Wizjer to też dobry sposób na szybką kontrolę terenu przed budynkiem lub na korytarzu.

  Więcej na https://homedoors.eu/DRZWI-ZEWNETRZNE-ANTRACYT-BIALE-W11-90-Pz-MONTAZ-p9610