Efekt surowego betonu na ścianie

  Wykończenie wnętrz i dekoracja otoczenia mają niezwykłe znaczenie. W obecnych czasach istnieje wiele możliwość wystroju, jak także różnych technik upiększających ściany w dowolnym pomieszczeniu. Ciekawym zastosowaniem jest efekt surowego betonu na ścianie, który gwarantuje ciekawy i niespotykany efekt końcowy. Z pewnością przyciągnie spojrzenia odwiedzających gości i wprawi w zachwyt. 

  Odpowiednie przygotowanie

  Przed samym wdrożeniem procesu, podłoże powinno być twarde i równe. Ważnym jest, by unikać elementów, które mogą wszystko zepsuć. Należą do takich kurz, tłuste substancje oraz pozostałe, mogące mieć wpływ na siłę przyczepności produktu do podłoża. Efekt surowego betonu na ścianie uda się tylko wtedy gdy zagruntuje się suche podłoże przy pomocy specjalnego produktu gruntującego. Co również ważne, gładzie powinno się odpylić i zagruntować dla uzyskania najlepszego efektu. Popularny efekt surowego betonu na ścianie swoje zastosowanie znajduje przede wszystkim w garażach, klatkach schodowych, salonach, czy nawet łazienkach oraz kuchniach. 

  Efekt surowego betonu na ścianie

  Techniczne parametry

  Patrząc z technicznego punktu widzenia, efekt surowego betonu na ścianie schnie około dwunastu godzin. W zależności od efektu jaki chce się osiągnąć należy nałożyć jedną lub dwie warstwy produktu. Metodami aplikacji zaś są praca stalowa, wenecka oraz wałek. 

   

  Jeśli powyższy temat wydał się dla Ciebie ciekawy, więcej  istotnych informacji dotyczących efektu surowego betonu na ścianie i nie tylko odnajdziesz na https://fguardi.com.pl/.