Elektroniczna niania babysense

  Rewolucja w opiece nad dzieckiem

  Elektroniczna niania to must have każdego rodzica. Kiedyś na rynku były dostępne tylko nianie elektryczne z nadajnikiem mikrofonu. Na szczęście to już koniec tej ery. Obecnie jest dostępnych dużo różnych modeli babysense niania, z których mogą skorzystać szczęśliwi posiadacze dzieci. Na pewno docenią w elektroniczna niania babysense szereg nowych przydatnych funkcji, które niezaprzeczalnie ułatwią opiekę nad maluchem. 

  Elektroniczna niania babysense

  Elektroniczna niania babysense z monitorem oddechu

  Młodzi rodzice często martwią się o oddech swoich pociech podczas snu. Często słyszy się o bezdechu sennym u dzieci, który może pojawić się w pierwszych miesiącach życia malucha. Z pomocą przychodzi babysense niania z monitorem oddechu, który wykrywa bezdech. Elektroniczna niania babysense zawiadamia dźwiękowo rodziców o braku oddechu lub gdy jest on nieregularny czy płytki. Dzięki temu, można szybko zareagować, zanim dojdzie do tragedii. 

  Specyfikacja babysense niania

  Jak w każdym zestawie elektroniczna niania babysense znajdziesz zasilacz, odbiornik oraz nadajnik wraz z instrukcją obsługi w języku polskim. Co więcej? Urządzenie jest wyposażone w kolorowy wyświetlacz LCD oraz wbudowany mikrofon, co pozwoli Ci na obserwowanie dziecka z każdego miejsca w Twoim domu, ponieważ zasięg wynosi około 300 metrów w otwartej przestrzeni. Babysense niania zapewnia czystą jakość dźwięku, a podczerwień automatycznie wykrywa ciemność, dzięki czemu obraz zawsze jest widoczny. Zobacz https://eplusbaby.pl/c1397-nianie