krzesło biurowe

  Wygoda w biurze to podstawowy element. Szczególnie kiedy spędzasz tam godziny pracy. Siedzący tryb zatrudnienia ciągnie za sobą pewne jednak przywileje, które powinny stać się stałym elementem każdej tego typu pracy. Jednym z nich i można nawet powiedzieć, że głównym, jest wygodny fotel. Spędzasz na nim 5 dni w tygodniu po co najmniej 8 godzin! Powinien, a nawet musi zapewnić komfort podczas pracy. Rozwiązaniem do tego typu zadania, może stać się krzesło flokk.

  Wygoda już zawsze

  Kształt krzesła flokk został dostosowany w ten sposób, aby zapewnić maksymalny poziom wygody podczas użytkowania. Z racji tego, że został stworzony na kształt siodła, ma dużo więcej możliwości dostosowania pozycji, jaka będzie dla Ciebie najbardziej wygodna. Istnieje opcja opierania się o niego tyłem — plecami, a po obróceniu go przodem — klatką piersiową. Już nie ogranicza Cię, budowa krzesła, teraz możesz usiąść przed biurkiem w taki sposób na jaki masz aktualnie ochotę i nadal będzie Ci wygodnie.

  Flokk

  Flokk dla zdrowia

  Wygoda w krześle to bardzo cenna cecha. Kolejną natomiast może być zdrowa postawa ciała podczas dowolnego użytkowania go. Teraz masz już taką możliwość! W krześle flokk istnieje opcja regulacji wysokości oraz głębokości siedziska. Możesz też skorzystać z regulowanego zagłówka czy ustalić siłę oporu odchylania oparcia, a następnie zablokować je w takiej pozycji, która Ci odpowiada. Dodatkowym elementem stworzonym specjalnie ze względu na zdrowie użytkowników, jest możliwość półsiedząca. Daj odpocząć nogom, ale nie zapominaj o kręgosłupie. Krzesło flokk skutecznie pomoże Ci w zachowaniu odpowiedniej pozycji.  

  Zapraszamy na naszą stronę internetową: https://logan.com.pl/produkt/krzeslo-flokk-hag-conventio/!