Fotoalbum ślubny

  Jak powstaje fotoalbum ślubny?

  Jest wiele sposobów na uczczenie na fotografiach jednego z najważniejszych momentów życia. Można zrobić fotoksiążkę lub fotoalbum ślubny. Jednakże różnią się od siebie niektórymi szczegółami, a przede wszystkim pod względem wykorzystywanej technologii. Fotoksiążki wykonuje się w technice szybkiego druku cyfrowego, która gwarantuje wysoką jakość i najwyższą przejrzystość i jakość zdjęcia.

  W przypadku fotoalbum ślubny jakość jest jeszcze bardziej bezkompromisowa i klarowna. Wszystko ze względu na zawartość naświetlaną na specjalnym papierze fotograficznym. Dzięki temu fotoalbum ślubny uzyskuje wysoką jakość obrazu, a prezentowane fotografie posiadają żywe i barwne kolory. Fotoalbum ślubny to idealna forma prezentu.

  Fotoalbum ślubny

  Jest to forma wyjątkowej pamiątki, która odmienia każdą chwilę spędzoną w gronie rodziny i bliskich. Fotoalbum ślubny różni się od fotoksiążki już na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim różnią się ze względu na budowę. Fotoksiążka przypomina klasyczną książkę, strony są miękkie, a okładka płócienna lub sztywna. Fotoalbum ślubny natomiast składa się z jednakowych współgrających ze sobą stron w wysokiej gramaturze, a wnętrze jest dość twarde.

  Grubość kartek w fotoalbumie

  Przede wszystkim grubość kartek można dostosować do swoich potrzeb. Jednakże gramatura kartek fotoalbumu nie powinna przekraczać 800 g/m2. W praktyce kartki fotoksiążki są cienkie i potrafią ugniatać się pod wpływem nacisku. W fotoalbumie kartki są tekturowe oraz sztywne. Fotoalbum ślubny będzie znakomitym sposobem na przechowywanie ulubionych zdjęć, z wyjątkowego dnia.

  Więcej znajdziesz na https://www.fotosklep55.pl/ !