Jak wybrać dobrą kwiaciarnię?

  Wybór kwiaciarnia kraków sprawia czasami problem. Szczególnie, gdy jesteśmy w nowym, nieznanym nam mieście, a chcemy kupić komuś piękny bukiet. Nie chcąc trafić na niekorzystną ofertę, która nie spełni naszych oczekiwań, warto zapamiętać kilka wskazówek.

  Kwiaciarnia

  Kwiaciarnia – na co zwrócić uwagę

  Często nawet w mniejszych miastach jest kilka kwiaciarnia nowa huta. Najprościej zapytać jakiegoś mieszkańca, którą on by polecił. Jest też kilka ważnych cech, które powinna posiadać każda dobra kwiaciarnia:

  • szeroka oferta – znaleźć się w niej powinno nie tylko wiele rodzajów kwiatów ciętych i doniczkowych oraz zieleni, ale też ozdoby do bukietów czy dodatki typu kartki okolicznościowe,
  • wygląd i przechowywanie kwiatów – zdrowo wyglądające rośliny (nie brązowiejące płatki i liście) oraz zawsze uzupełniona woda i odpowiednio duże naczynie względem liczby roślin,
  • jakość obsługi – kwiaciarnia kraków powinna dotrzymywać terminów, być kreatywna, znać trendy czy mieć umiejętność doradzenia klientowi.

  Kwiaciarnia nowa huta a supermarket

  Kierując się niską ceną często udajemy się po kwiaty do supermarketu. Jednak kwiaciarnia kraków ma nad nim dużą przewagę. W kwiaciarni dostaniemy bukiet z wybranych przez nas kwiatów i dodatków, więc może być on mieszany. Supermarket dysponuje głównie kwiatami jednego gatunku w bukiecie w jednym kolorze. Oczywiście w pracowni kwiaty na pewno będą świeże i dłużej utrzymają się we flakonie. Profesjonalna florystyka odpowiednio nam go ułoży i zabezpieczy oraz doradzi co najlepiej wybrać na daną okazję.

  Zobacz więcej na: http://niezlekwiatki.pl/