Komoda z lamelami

  Jednym z mebli, który najczęściej pojawia się w domu i rzadko się bez niej obywamy jest komoda. Z racji tego, że często posiadamy nawet kilka sztuk, dobrze by było gdyby spełniała nasze wymogi funkcjonalne i estetyczne. Komoda z lamelami może być jednym z przykładów dopełnienia wyglądu wnętrza oraz niezwykłej użyteczności.

  Nowy styl

  Jeśli należysz do osób, które cenią sobie wygląd mebli, które nabywa, bo chce jak najbardziej ograniczyć ilość dodatków zewnętrznych w pomieszczeniu, które służyłyby tylko i wyłącznie ozdobie, to komoda z lamelami może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Estetyczny wygląd uzyskany dzięki wyjątkowemu pomysłowi połączenia lameli i mebli domowych daje pożądany wystrój wnętrza. Charakterystyczny styl, jaki ma komoda z lamelami, jest w stanie dostosować się do wielu często spotykanych aranżacji lub stworzyć całkowicie nowe połączenie nowoczesności z vintage. 

  komoda z lamelami

  Wygląd i jakość 

  Wraz z wyszukanym stylem idzie również jakość. Mebel, który wyróżnia się wyglądem nie może zostać w tyle z wytrzymałością. Komoda z lamelami stworzona z materiałów najwyższej klasy m.in. lite drewno dębowe, będzie zachwycać swoim nietuzinkowym wyglądem przez wiele lat po zakupie. Dzięki dodatkowo użytym elementom takim jak lita płyta stolarska z drewna liściastego oraz płyty MDF wilgotnościoodporne i sklejki wodoodporne, komoda z lamelami jest w dużym stopniu odporna na uszkodzenia spowodowane wilgocią oraz skokami temperatury. Szczególna dbałość o domowników została również uwzględniona podczas produkcji. Komoda jest pokryta w całości ekologicznymi lakierami, które nie będą emitować toksycznych substancji. 

  Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Sprawdź stronę https://www.perlabottega.com/komody