Komoda z lamelami

  Niezależnie czy pokój wysoki, czy niski, komoda z lamelami jest idealnym meblem do przechowywania rzeczy. Zmieści się w niej wszystko od ubrań, po przeróżnego rodzaju kable bądź zabawki. Nie ma miejsca, gdzie nie mogłaby być postawiona.

  Funkcjonalny mebel

  Komoda z lamelami oprócz funkcjonalności oferuje również prostotę i elegancję. Posiadając dwie wyjmowane oraz regulowane półki daje możliwość personalizacji pod właściciela i jego wymogi. Problem braku miejsca w pomieszczeniu na schowanie przedmiotów znika po jej zakupie. Komoda z lamelami wpasuje się w każdą aranżację wnętrza.

  Meble do salonu

  Komoda z lamelami – design i prostota w jednym.

  Większość ludzi woli prostotę. Mieszkania wypełnione wieloma meblami, lustrami czy obrazami wychodzą z mody. Minimalizm powoli ogarnia cały świat. Architekci również namawiają swoich klientów do mocnego przemyślenia wymagań co do wyglądu pomieszczeń w ich domach. Ograniczając ilość mebli i stawianie na ich jakość, o wiele bardziej się sprawdzi. Nie zawsze więcej znaczy lepiej. Tym bardziej jeśli mowa o pokojach, w których na co dzień spędza się czas. Komoda z lamelami jest tego idealnym przykładem. Stylowa, uniwersalna oraz z dużą ilością miejsca. Nie zajmie w salonie czy w sypialni dużo przestrzeni, a zalet ma cały szereg. Czego chcieć więcej, jeśli ma się do wyboru takie cudo. Komoda z lamelami pięknie łączy się z innymi meblami z kolekcji LAMELLE. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Dowiedz się więcej na https://www.perlabottega.com/komody!