komoda z lamelami

  Komoda z lamelami

  Meble to część wystroju wnętrza, a czasem mogą stać się jego głównym albo nawet jedynym elementem dekoracyjnym. Jeśli preferujesz surowy styl bez zbędnych dodatków czy taki wpadający w loftowy, to z pewnością zwrócisz uwagę na komoda z lamelami. Nietypowy wygląd i niezwykła stabilność w jednym meblu odmieni Twoje wnętrze. 

  Przede wszystkim styl 

  Lamele z reguły kojarzą się z dekoracją ścian czy sufitów, jednak tym razem ktoś wpadł na pomysł, żeby tego samego spróbować użyć na meblach. Efekt jaki uzyskał, zaskakuje oryginalnością pomysłu każdego — Twoich gości też na pewno będzie! Estetyka wykonania oraz charakterystyczny wygląd zapadają w głowie na długo. Komoda z lamelami jest w stanie dostosować się do różnych stylów — loft, minimalistyczny, japandi czy nawet modern vintage. Użyteczność mebla w połączeniu z popularnym w ostatnich czasach elementem dekoracyjnym dało coś zupełnie nowego i oryginalnego, bo tym właśnie jest komoda z lamelami. 

  Odporna na uszkodzenia

  Wygląd i jakość idą ze sobą w parze, i nie można o tym zapominać. Mebel, który nie przetrwa jednego sezonu, jest stratą pieniędzy i powoduje tylko rozczarowanie, bo “przecież był idealny”. Jednak nadal możemy powierzyć swoją nadzieję na jakość sprawdzonym marką i zainwestować w komoda z lamelami. Drewno dębowe najwyższej jakości zapewni wieloletnie użytkowanie! Tutaj trwałość i estetyka są nieodłączną parą, i nie musisz się obawiać przykrych niespodzianek. Lita płyta stolarska zapewnia odporność przed uszkodzeniami mechanicznymi, a płyta MDF oodporna na wilgoć, idealnie poradzi sobie w walce z wilgocią. Komoda z lamelami zadba również o Ciebie, ponieważ pokryta ekologiczną farbą nie będzie uwalniała toksycznych substancji. 

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź stronę https://www.perlabottega.com/komody