Kontroler dostępu z pomiarem temperatury

  Na potrzeby dzisiejszych czasów powstały urządzenia mające pomóc w lepszym i sprawniejszym funkcjonowaniu placówek. Kontroler dostępu z pomiarem temperatury może przydać się szczególnie w takich miejscach jak szpitale czy lotniska. Kontrolowanie ludzi czy spełniają wymogi w tych miejscach jest wyjątkowo istotne, dlatego dla usprawnienia nadzory przestrzeganych praw powstał kontroler dostępu z pomiarem temperatury. 

  Dodatkowe funkcje

  Z wyglądu nie będzie on się różnił od zwykłego kontrolera dostępu. Na dodatek będzie zawierał takie same funkcje jak system kontroli, czyli wpisywanie kodów czy skanowanie karty. Kontroler dostępu z pomiarem temperatury powstał jako dodatkowa opcja dostosowana do dzisiejszych warunków, z jakimi się spotykamy. Będzie on miał, jako funkcje dodatkowe, możliwość skanowania obecności maseczki na twarzy i czy jest ona prawidłowo nałożona. W przypadku, kiedy kontroler dostępu z pomiarem temperatury wykryje brak maseczki ochronnej, pojawi się odpowiedni komunikat informujący o potrzebie nałożenia jej. 

  Kontroler dostępu z pomiarem temperatury

  Zabezpieczenie zdrowotne

  Jednak główną funkcją odnoszącą się do samej nazwy, kontroler dostępu z pomiarem temperatury będzie miał możliwość odczytania poziomu temperatury całego ciała osoby chcącej uzyskać dostęp. Przy wykryciu większej ilość stopni Celsjusza niż powinna być, zostaje również wyświetlony odpowiedni komunikat i może zostać o tym poinformowana aktualna obsługa placówki. Kontroler dostępu z pomiarem temperatury może pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa nie tylko pod względem udostępniania danego wejścia, ale również jak dodatkowa zabezpieczenie zdrowotne.

   

  Po więcej informacji kliknij link https://accesscontrol.pl/