Wybór drewna do naszej sypialni jest bardzo ważnym krokiem w etapie urządzania pomieszczenia. Nasza firma specjalizuje się w produkcji dobrych jakościowo łóżek, które mają nam służyć przez wiele lat dzięki ich trwałości, bezpiecznej konstrukcji, ale też upiększą naszą przestrzeń. Łóżko bukowe jest to jedno z modeli wartych polecenia, gdyż surowiec, z którego jest wykonywany, cechuje się trwałością, a każda powierzchnia poszczególnej deski może różnić się strukturą, kolorem, co zapewnia wyjątkowość każdemu z naszych łóżek, jednak w spójnej i przyjaznej dla oka kompozycji. 

  Gdybyś urządzał dziecięcy pokój…

  Z pewnością wybrałbyś łóżko bukowe ze względu na żywy i wyrazisty kolor, który świetnie współgra z wielobarwnymi kompozycjami. Wykonujemy łóżka na zamówienie i nie ograniczamy się do modeli przedstawionych na stronie, zatem pojawia się przy tym nieograniczona gama możliwości w zakresie wyboru konstrukcji naszego mebla, tzn. czy poszczególne łóżko bukowe ma zawierać dodatkową skrzynię, szafkę nocną, bądź kufer na zabawki, czy też inne tajemnicze narzędzia naszych pociech. Staramy się, aby rozmieszczenie poszczególnych szuflad było kreatywne i praktyczne. Jednak jeśli trudno jest Ci zdecydować, z pewnością znajdziesz przykładowe propozycje łóżko bukowe na stronie.

  łóżko bukowe
  Ekologia i utrzymanie

  Nie wystarczy ładnie i dobrze skonstruować mebel. Przy produkcji łóżko bukowe stawiamy również na jakość drewna i sprawdzamy, czy jego pozyskanie odbyło się w ekologicznych, zdrowych dla środowiska warunkach. Do każdego z łóżko bukowe warto pozyskać zestaw środków pielęgnujących, którego zawartością są produkty ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia najmłodszych. Poprzez odpowiednią konserwację drewna zapewnimy mu długowieczność.

  Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://meble-grabo.pl/oferta/lozka/!