Nie ma nic przyjemniejszego niż wyciągnięte z szafy czyste pranie. Ten efekt może być lepszy tylko wtedy, gdy pranie okazuje się nie tylko czyste, ale i dodatkowo dobrze wyprasowane. Takie marzenie miewają kobiety w dzisiejszych czasach. Niestety długie godziny spędzone nad żelazkiem skutecznie psują ten proces. Jak uniknąć żmudnych godzin nad deską do prasowania?

    Czym jest magiel ?

    Magiel zwany również potocznie maglownicą to nic innego jak maszyna służąca do prasowania. Przeciągnięta przez podłużne walce pościel, bądź bielizna w krótkim czasie zostaje zgnieciona, w efekcie czego znikają wszelkie zagniecenia.  Użycie maszyny eliminuje konieczności stosowania tradycyjnego żelazka. Nowoczesne pralnie chemiczne oferują szerokie oferty związane z maglowaniem. Zaczynając od tradycyjnych walców znaleźć w propozycjach można magiel gazowy lub parowy. 
    Magiel gazowyWyposażenie pralni

    Innowacyjne pralnie posiadające magiel w swojej ofercie starają się w jak największym stopniu postawić na zadowolenie klientów biznesowych. Hurtowe ilości pościeli hotelowych to przecież nie lada wyzwanie. Coraz częściej stosowanym sposobem prasowniczym w profesjonalnych firmach jest magiel gazowy. Jest to wysokowydajny sprzęt, który doskonale sprawdza się przy większej ilości produktów do wyprasowania. Ta niezwykle wydajna maszyna radzi sobie przy niewielkich wielkościach bielizny, jak i dużych rozmiarach pościeli. Magiel gazowy wykorzystuje mechanizm podgrzewania gazowego, dzięki czemu jego praca jest niezwykle efektywna.

    Po więcej informacji, zapraszamy na stronę: https://crmc.pl/wyposazenie-pralni/!