Meble z litego drewna dębowego

  Meble z litego drewna dębowego są idealnym dodatkiem do wszystkich pomieszczeń. Cechuje je ponadczasowa elegancja oraz co najważniejsze – uniwersalność. Dlaczego warto zakupić meble z litego drewna dębowego? O tym dowiesz się w niniejszym artykule.

  Meble dębowe

  Meble z litego drewna dębowego mogą kojarzyć wam się z starymi, masywnymi szafkami, które mogliście jedynie spotkać w domach swoich dziadków. Okazuje się, że to niekoniecznie prawda. Wprawdzie w dalszym ciągu jest możliwe wykonanie meble z litego drewna dębowego, o takim ,,masywnym” charakterze. Jednak z tego typu gatunku drzewa, można stworzyć również lekkie, bardziej nowoczesne konstrukcje. Są to między innymi:

  • Krzesła dębowe: o lekkiej konstrukcji, w której drewno przeplata się ze sobą, tworząc wytrzymałe siedzisko,
  • Witryny dębowe: są to szafki, ze szklanymi ściankami z przodu. Są to bardzo pojemne meble z litego drewna dębowego, które idealnie mogą się sprawdzić do przechowywania ulubionych zestawów talerzy, czy kieliszków.
  • Stoliki dębowe: jest to bardzo nowoczesna i elegancka konstrukcja, zaokrąglona po obydwu stronach. Pod blatem znajdziemy pojemną półkę na rzeczy.
  • Biurka dębowe: idealnie komponują się w przestrzeń biurową.

  Meble z litego drewna dębowego 2

  Dostawa

  Co ciekawe, wiele komercyjnych film tworzących meble z litego drewna dębowego, oferują swoim klientom darmową dostawę do domu. Jest to bardzo wygodna opcja, ponieważ producenci mebli dębowych, mogą je perfekcyjnie osłonić przed uszkodzeniami, w czasie podróży.