Inspiracje wnętrzarskie

  Nowoczesne i funkcjonalne ściany mobilne

  Ściany mobilne są nowatorską metodą zagospodarowania metrażu nie tylko pomieszczeń firmowych lecz także prywatnych mieszkań.
  Wnętrze, w którym to zamontowano takie ściany zyskuje nie tylko na funkcjonalności, ale także jest postrzegane jako bardziej nowoczesne oraz oryginalne.

  We współczesnym czasie, w dobie ogromnego rozwoju budownictwa niezwykle innowacyjna technologia ścian przesuwnych oraz dźwiękoszczelnych stała się wręcz koniecznością podczas budowy bądź rozbudowy różnorodnych obiektów budowlanych.

  Gdzie można spotkać nowoczesną ścianę mobilną?

  Co prawda ściany te stosowane są w naszym kraju od wielu lat lecz do niedawna były one przeznaczone dla dość wąskiego grona inwestorów. Zazwyczaj były one montowane w hotelach o bardzo wysokim standardzie. Niemniej w ostatnich latach sytuacja uległa znacznej zmianie. Ściany te są obecnie stosowane zarówno w obiektach najwyższej klasy, jak również w każdym pomieszczeniu, gdzie spełniają swoją funkcję.Coraz częściej można je spotkać w wielu apartamentach, biurach firm, salach spotkań, prywatnych domach ,mieszkaniach, kościołach, przedszkolach na siłownie i w wielu innych miejscach.

  Jakie są zalety ścian mobilnych?

  Te nowoczesne ściany gwarantują komfort wynikający z możliwości szybkiego podziału przestrzeni, zachowując przy tym jednocześnie wysoką dźwiękoszczelność poszczególnych pomieszczeń.
  Ponadto takie rozwiązanie przynosi znaczne korzyści finansowe wynikające z profilu prowadzonej działalności.
  	ściany mobilne

  Współczesne procesy technologiczne zastosowane podczas produkcji pozwalają na wyprodukowanie ścian najwyższej jakości.
  Obecnie wiele firm świadczących usługi w tym zakresie oferuje klientom ściany wykonane z laminatów drewnopodobnych oraz fornirowane, z aluminiowymi profilami, co w efekcie przekłada się nie tylko na wysoką estetykę lecz także ogromną trwałość.

  Na życzenie każdego klienta profesjonaliści z tej branży są w stanie przygotować kompleksowy projekt pomieszczenia w którym ma być zainstalowana nowoczesna ściana mobilna. Jest to idealne rozwiązanie dla pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.