Obiady domowe zacisze

  Obiady domowe zacisze to miejsce, gdzie będziemy mieli okazję skosztować doskonałej polskiej kuchni. Co więcej, można tu też wynająć salę na różnego rodzaju okazje, jak urodziny, komunia, czy nawet wesele. Obiady domowe zacisze to miejsce o niepowtarzalnym klimacie i niezwykłej atmosferze.obiady w dobrej cenie

  Co można zjeść w obiady domowe zacisze?

  Obiady domowe zacisze mają w ofercie przede wszystkim dania kuchni polskiej, jak pierogi ruskie, kotlet schabowy z ziemniakami i surówką, czy placki ziemniaczane z gulaszem. Bardzo dużą popularnością cieszą się lunche, które serwowane są od godziny 12 do 16, składające się z zupy i dania dnia, często są to dania spoza karty, przygotowane z sezonowych produktów. W obiady domowe zacisze znajdziemy też różnego rodzaju ryby, jak pstrąg, czy łosoś, które zazwyczaj podawane są z frytkami i zestawem surówek. Bardzo dużą popularnością cieszą się zupy, jakie tu można dostać, czyli rosół, pomidorowa, kapuśniak i zupa gulaszowa.

  Cena obiady domowe zacisze

  Cena za samo danie główne w obiady domowe zacisze to około 25 do 30 złotych, za lunch dnia zapłacimy tylko 25 złotych, a w zestawie będzie zupa i drugie danie. Ceny za napoje w obiady domowe zacisze mają przedział cenowy od 7 do 18 złotych- najtańsza jest woda, a najdroższa kawa mrożona z lodami. Pierogi kosztują tu około 20 złotych, a zupy od 10 do 12 złotych- najtańszy jest rosół, a najdroższa jest zupa gulaszowa. Za deser zapłacimy około 15 złotych, w zależności od tego, na jakie ciasto się zdecydujemy.

  Sprawdź też: https://wmalymdomku.pl/!