choinka

  Piękno i praktyczność choinki na pniu

  Choinka świerk na pniu, umieszczona w centrum pokoju, jest ozdobą, która nadaje wnętrzu świątecznego klimatu – tradycyjnym elementem dekoracji bożonarodzeniowej. Choinka świerk na pniu posiada również wiele zalet oraz, uważa się, że ma zdecydowaną przewagę wśród innych popularnych rodzajów  choinek świątecznych. Czym zatem tak różni się choinka świerk na pniu?

  Kształt i kolor igieł 

  Sztuczna choinka świerk na pniu charakteryzuje się ciemnozielonymi, elastycznymi igłami o ostrym końcu. Są one ułożone na gałęziach w spiralny sposób, co daje drzewku naturalny wygląd. Kształt igieł jest zazwyczaj podłużny, z wyraźnie zaznaczonymi nerwami. Igły wydają się być lekko pofalowane i błyszczące, podobnie do tych znalezionych na prawdziwej choince świerkowej. 

  Stabilna postawa to podstawa

  Choinka świerk na pniu należy do tych z większą stabilnością. W porównaniu do choinek w doniczkach choinka świerk na pniu jest zamocowana na trwałym i mocnym podłożu. Dzięki temu nie ma ryzyka przechylenia się drzewka podczas nakładania ozdób czy też w momencie, w którym choinka świerk na pniu jest przemieszczana w pokoju. Ta cecha jest szczególnie ważna dla osób, które chcą mieć pewność, że ich choinka świerk na pniu będzie stabilna i bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych.

  Kwestia połączenia wyglądu i praktyczności

  Choinka świerk na pniu jest trwała i może być używana przez wiele lat, nie tracąc przy tym swoje oryginalne piękno Dodatkową zaletą jest to, że choinka świerk na pniu w trakcie korzystania nie wymaga dodatkowej pielęgnacji.

  Tu znajdziesz więcej informacji na temat tego typu choinek  http://choinki-online.com.pl/