Płyny i żele do pralni

Często nie jesteśmy pewni, czy wybrać płyny i żele do pralni, czy może różnego rodzaju kapsułki i proszki. Może nam się wydawać, że wszystko służy do tego samego, ale czy są środki, które pasują lepiej do pewnych rodzajów prań? Poniżej, dokładnie opiszemy jakich produktów najlepiej użyć do różnych rodzajów ubrań, jakie środki powinni stosować alergicy oraz dzieci, które mają równie delikatną skórę.

Alergicy oraz dzieci

Niektórzy mają bardziej wrażliwą skórę niż inni, dlatego powinni używać innych środków do odplamiania, czy podstawowego prania, aby nie uszkodzić sobie skóry. Najlepszym rozwiązaniem dla alergików oraz dzieci, są płyny i żele do pralni, które są antyalergiczne. Nie powodują one żadnych podrażnień i są przeznaczone dla właśnie tej grupy ludzi. Mimo swojej delikatności bardzo dobrze sprawdzają się w swojej roli i są testowane dermatologicznie.

Detergenty do pralni

Rodzaje produktów do prania

Lepiej niż proszki do prania, sprawdzają się płyny i żele do pralni. Nie zostawiają one zacieków na ubraniach, ponieważ substancje w nich zawarte, już są rozpuszczone w wodzie. Natomiast proszki, muszą rozpuścić się w wodzie w bębnie. Ważna jest segregacja ubrań na białe oraz kolorowe. Płyny i żele do pralni najczęściej są właśnie w tych dwóch wariacjach. Środki do prania kolorowego pomagają zachować kolor tkanin na dłużej, przeciwdziałają blaknięciu, a czasem nawet nadają większego pigmentu naszym ubraniom. Płyny i żele do pralni do białych materiałów, często wybielają nasze ubrania i przeciwdziałają ich żółknięciu.

Dowiedz się więcej na https://crmc.pl/produkty/srodki/!