Podłoga jesionowa

  Podłoga jesionowa jest coraz chętniej wybierana przez klientów. Cechuje się tym, że jest wykonana z stuprocentowego drewna. Podłoga jesionowa jest dostępna w różnych odcieniach i wersjach. Najpopularniejsza wersje są wykończone olejem lub lakierem. Kolejną zaletą jest sam montaż. Podłoga jesionowa jest bardzo prosta w położeniu, do tego po wielu latach użytkowania może być poddawana renowacji.

  Niezwykle użyteczna

  Podłoga z desek jesionowych największe laury zbiera za wygląd i użyteczność. Podłoga z niezwykle efektownym rysunkiem stała się ozdobą, ale też daje zupełnie nowy wystrój do eksponowania mebli i wnętrza. Sprawdza się rewelacyjnie w każdych obiektach, coraz częściej jest ona wybierana w domach, mieszkaniach poddawanych renowacji. Podłoga jesionowa jest wykonana z naturalnego drewna pasuje zarówno do starego budownictwa, jak i nowego. To co podkreślaliśmy w tytule – cechuje się ono niezwykła użyteczność, deski nie przyciągają kurzu, dlatego podłoga jesionowa jest to świetny wybór dla alergików.Podłoga jesionowa

  Piękne wykończenia

  Kolejnym aspektem jest unikalna budowa, sprawia ona, że jest bardzo odporna na wszelkie zarysowania, zmiany temperatury czy wilgotność. Może być ona montowana na wszelaki sposób. Wiele osób wybiera ogrzewanie podłogowe wodne lub elektryczne, przez co chodzenie daje wyjątkowe odczucia nawet boso. Jesion jest to długowieczne drewno i twarde jak dąb, różni się jednak charakterem, dla mnie, jak i dla wielu – jej różnorodny styl, jest tym co przemawia za jej zakupem.

  Zobacz więcej na: https://sapo-podlogi.pl/oferta/podlogi-jesionowe/