Wynajmując małe mieszkanie bez wyposażenia przy niskim budżecie, warto jest szukać oszczędności miejsca i pieniędzy wszędzie. Z pomocą przychodzą multifunkcyjne przedmioty. Przykładowo łóżko na antresoli zmieści pod sobą biurką lub malutką zabudowę kuchenną; półkotapczan pomieści w sobie różne bibeloty, książki czy ubrania i jednocześnie będzie wygodnym miejscem do spania.

   

   

  Półkotapczan

   

   

  Czy multifunkcyjność nadal jest modna?

  W trakcie tak dynamicznych lat, w których ludzie nieustannie za czymś pędzą, poszukiwane są wygodne i funkcjonalnych rozwiązania, które ułatwią życie. Na przykładzie zakupu przedmiotu jakim jest półkotapczan, można zauważyć:

  1. oszczędność czasu- kupujący zamiast szukać osobno półek, komody i łóżka znajduje to wszystko w jednym przedmiocie półkotapczan zaspokoi wszystkie jego potrzeby,
  2. oszczędność pieniędzy- zakup jednego przedmiotu, w który może pełnić różne funkcje jest tańsze niż osobny zakup wszystkich tych mebli- jak w przypadku półkotapczan– szafek i łóżka bądź małej sofy
  3. zgodność stylów- często poszczególne rzeczy, które podobają się kupującym nie pasują do siebie. W momencie zakupu multifunkcyjnej rzeczy, problemy estetyczne nie występują.

   

  Kto najczęściej decyduje się na skorzystanie z przedmiotów multifunkcyjnych?

  Osoby mocno zapracowane, które traktują mieszkanie, jedynie jako nocny przystanek przed kolejnym maratonem w pracy cenią sobie wprowadzenie na rynek przedmiotów multifunkcyjnych, takich jak półkotapczan. Podobnie dla studentów, lub młodych pracowników, którzy potrzebują funkcjonalnych rozwiązań w mieszkaniu.

   

  Zobacz więcej na https://transforms.pl/produkt/polkotapczan-z-sofa-lozko-w-szafie-z-sofa/