Przedpokój lamele

  Czym są lamele?

  Przedpokój lamele to z definicji element ozdobny służący do dekoracji zarówno ścian, jak i sufitów. Najczęściej składa się z listwy montażowej, którą montuje się bezpośrednio na ścianie lub ze wkrętów oraz jednego profilu. Pokryte są folią ozdobną, którą montuje się na specjalnej listwie do montażu.
  Przedpokój lamele pozwalają uzyskać efekt przestrzenności, a ich montaż nie wymaga wiercenia w ścianie. Obserwuje się coraz większy wzrost zainteresowania tego typu dekoracją. Przedpokój lamele to prosty, a zarazem niedrogi sposób na unowocześnienie mieszkania.

  Przedpokój lamele

  Ich główną zaletą jest ekologiczność, nowoczesny design i prosty montaż. Są solidne, dlatego posłużą przez lata, tworząc przytulny i nowoczesny charakter przestrzeni, a także dodając estetyki. Można je malować na dowolny kolor, tworząc różne kombinacje i wzory.

  Lamele drewniane w przedpokoju

  Przedpokój lamele to pierwsze i najważniejsze pomieszczenie, ponieważ wchodzimy, przez nie do mieszkania. Warto jest wstawić drewniane dekoracje właśnie w przedpokoju, aby przykuwało odpowiednią uwagę i dawało pozytywne pierwsze wrażenie o mieszkaniu. Ważne jest, aby umieść odpowiednią ilość miejsca na dużą szafę oraz półkę na buty w pomieszczeniu, jakim jest przedpokój. Warto też zadbać o miejsce do siedzenia.

  Dekoracja przedpokój lamele to jedno z najprostszych i efektywnych sposobów na odświeżenie wnętrza. Przedpokój to z reguły mało ozdobne pomieszczenie, ale lamele sprawdzą się tam doskonale. Dzięki takiej dekoracji pomieszczenie nabierze klasy i elegancji.

  Dowiedz się więcej: https://www.perlabottega.com/szafy