Regały na wymiar Warszawa

  Regały na wymiar Warszawa oferują wielobarwną gamę kolorystyczną drewna, z jakiego produkują meble. Wiemy, że może być ciężko zdecydować się na jeden wzór. W tym artykule pomożemy Wam dobrać odpowiedni kolor dla Waszego wnętrza zgodnie z jego stylem.

  Jesion

  Jest to drewno o naturalnym jasnym kolorze. Jesionowe regały na wymiar Warszawa doskonale sprawdzą się we wnętrzach o stylu skandynawskim. Dzięki swoim właściwościom nie przytłoczy on jasnej powierzchni wnętrza. Będzie idealnie komponował się z jasną lub ciemną podłogą.

  regały na wymiar Warszawa

  Dąb

  Ten kolor jest ciepły, o miodowym odcieniu, dlatego idealnie sprawdzi się do stylu rustykalnego. Ten styl charakteryzuje się przytulnymi pomieszczeniami o naturalnej kolorystyce, dlatego regały na wymiar Warszawa zbudowane z dębowego drewna sprawdzą się idealnie. Należy także zaznaczyć, że ten rodzaj drewna jest wyjątkowo odporny na ścieranie oraz bardzo twardy. Są na nim także wyraźnie widoczne słoje. Dzięki swojej odporności na wilgoć sprawdzi się bardzo dobrze jako regał kuchenny lub łazienkowy.

  Buk

  Drewno bukowe posiada jasną i neutralną kolorystykę. W przeciwieństwie do drewna dębowego nie ma kontrastowo zarysowanych słojów, ale w zamian posiada niewielkie cętki. Nie skupia na sobie wzroku, dlatego idealnie sprawdzi się w stylu vintage. Styl ten charakteryzuje się połączeniem tradycji z nowoczesnością. Dzięki zastosowaniu neutralnego drewna od regały na wymiar Warszawa można wprowadzić mnogość vintage dodatków bez obawy o uczucie przytłoczenia w mieszkaniu.\

  Więcej na https://www.classic-meble.pl/!