Ściany ruchome

  Planujesz budowę, a ekipa remontowa nie ma wolnych terminów? Zależy Ci na szybkim wykończeniu domu, ale boisz się, że szybko się nim znudzisz? Wystarczy skontaktować się z firmą, która postawi Ci ściany ruchome. To rewelacyjna alternatywa dla zwykłych ścian działowych. Decydując się na ściany ruchome, stawiasz na funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie. Jeśli znudzi Ci się początkowe ułożenie ścian lub będziesz potrzebować dodatkowego pokoju, wystarczy, że zmienisz ich położenie. W ten sposób zyskasz dodatkową przestrzeń, bądź pozbędziesz się uczucie monotonii. 

  Ściany ruchome

  Dlaczego ściany ruchome?

  Własną przestrzeń możesz użytkować na różne sposoby. Ściany ruchome to coraz popularniejsze rozwiązanie nowoczesnych domów i mieszkań, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort. Są idealne dla osób ceniących ciekawą estetykę i nielubiących  bierności. A przede wszystkim, to rozwiązanie zdecydowanie szybsze niż stawianie klasycznych ścian, szczególnie w okresie pandemii, kiedy to czas oczekiwania na firmę remontową wynosi czasem nawet rok.

  Jak to wygląda?

  Ściany ruchome to systemy składające się z paneli ściennych, profili i prowadnic podstropowych, mogą być wykonane z dowolnych materiałów i różnie wykończone. Szyny jezdne po założeniu są niemalże niewidoczne, przez co gwarantują dyskrecję systemu i wyglądają bez zarzutu. Ściany ruchome rozkładają się i składają bardzo delikatnie, może zainstalować je nawet amator, stykają się pod różnymi kątami, a w skład systemu mogą dodatkowo wchodzić również drzwi. Zobacz więcej na: https://av100.pl/