Spanie z głową w chmurach – wyłącznie na wysokości

  Niewielkie mieszkanie

  W okresie mody na domy o małych rozmiarach, trzeba wyróżnić się inwencją, aby skonstruować estetyczne, a równocześnie funkcjonalne wnętrze na niewielkiej sferze. Fenomenalnym wyjściem bywa umieszczenie wyposażenia zajmującego relatywnie dużo miejsca, czyli łóżka na półpiętrze. Tak ulokowane łóżko będzie zdecydowanie bardziej efektywne aniżeli łóżko piętrowe, pozwalając na spożytkowanie powierzchni pod podwyższeniem. Łóżko może współgrać rozmiarami powierzchni półpiętra, albo antresola jest zdecydowanie w wyższym stopniu rozległa i dostarcza znaczne możliwości aranżacji.

  antresola

  Aranżacja pokoju

  Łóżko na antresoli posiada użytek głównie w wysokich wnętrzach. Najwygodniejsze będą te o pułapie od dwóch metrów, jednakże do celów sypialni spisze się też ta o wysokości 1,2| metra. Konstrukcja antresoli to z reguły stalowe bądź drewniane fragmenty konstrukcji i drabinka bądź schody, kierujące na górę. Pamiętaj o eliminacji mocnego światła na suficie – doskonale wykażą się żyrandole kierunkowe lub taśmy LED. Czy łóżko na antresoli to trafny projekt dla najmłodszego? Oczywiście, należy jedynie zatroszczyć się o poprawne ubezpieczenie całego projektu. Załóż poręcze ochronne i rozległe, komfortowe schody. Wyobraźni milusińskiego zostaw planowanie półpiętra- zrobisz mu tym znaczną frajdę i umożliwisz idealną przestrzeń zarówno do rozrywki, jako i wypoczynku. Powierzchnia pod antresolą to wspaniałe położenie na zaaranżowanie kąta do nauki, z biurkiem i półkami.

  łóżko na antresoli

  Łoże na antresoli to znakomite wyjście – wspomaga rozsądnie zagospodarować osiągalną przestrzeń mieszkalną, dając duże zakresy do pochwalenia się inwencją i oddając pokojowi pierwotny oraz ciekawy charakter. wklepuje się w niejeden prąd, od marzycielskiego po współczesny. Chcesz zachwycać unikalną aranżacją wnętrza, a równolegle napawać się ergonomicznością pomieszczenia – łóżko na antresoli to strzał w dziesiątkę.