Inteligentny dom to marzenie wielu ludzi ale również dużo osób nie wie jakie korzyści daje sterowanie domem. W tym wpisie chcemy uświadomić Państwa, dlaczego tak dużo osób decyduje się zamontować w swoich domach systemy, które umożliwiają sterowanie domem.

  Rozwiązanie dla starych domów

  Jeśli od lat mieszkasz w domu i nie chcesz go zmieniać ale marzysz o sterowanie domem –  żaden problem. System Fibaro, dzięki profesjonalnemu zaprojektowaniu pozwala dodać do starych domów odrobinę nowoczesności. Jest to bezprzewodowe rozwiązanie, w związku z czym nie będzie konieczny żaden remont i kucie ścian. Wystarczy, że wyjmiesz klawisze odpowiedzialne za włączenie poszczególnych urządzeń, a w ich miejsce włożysz moduły systemu fibaro. Od teraz możesz spokojnie sterowanie domem według własnych potrzeb.

  System sterowanie domem został zaprojektowany tak, by jak najbardziej chronić energię. Po wykryciu przez specjalne czujniki uchylonego okna nastąpi natychmiastowe wyłączenie się systemu grzewczego lub klimatyzacji.sterowanie domem

  Jakie możliwości?

  Systemy odpowiedzialne za sterowanie domem pozwalają Ci zarządzać każdym mechanizmem znajdującym się na terenie Twojej posiadłości. Możesz swobodnie kontrolować światło, a co za tym idzie jego kolor i natężenie, temperaturę, a nawet rolety. Dzięki temu, poranna pobudka już nie będzie koszmarem. O ustalonej porze, rolety same się podnoszą, a światło zapali, tak byś wiedział, że pora wstać. 

  Sterowanie domem obejmuje również pracę bramy i drzwi wejściowych. Takie rozwiązanie pozwoli Ci czuć się bezpiecznie oraz zapewni, że żaden nieproszony gość nie dostanie się do środka.