Stolik kawowy industrialny

  Definicja industrializmu mówi, że zakłada on przewagę przemysłu nad innymi gałęziami gospodarki narodowej. Dlatego właśnie styl, który powstał w opuszczonych fabrykach nowojorskich przerabianych na budynki mieszkalne, nazywany jest industrialnym. Nie jest to z pewnością styl, który będzie uniwersalny. Charakteryzuje się surowością i przestronnością pomieszczeń, dlatego wybierany jest zazwyczaj przez osoby ceniące sobie niebagatelne połączenia, kreatywność i ekstrawagancję. Przykładem może być stolik kawowy industrialny, który wykonany jest z metalu i drewna. W dzisiejszym wpisie przedstawionych zostanie kilka propozycji, które powinny znaleźć się w dobrze urządzonym industrialnym salonie.stolik kawowy nowoczesny

  Ciemna kanapa

  Wygodna duża kanapa z ciemnego materiału to obowiązkowy element salonu w stylu industrialnym. Najlepiej gdyby była skórzana, co jeszcze bardziej podkreśla surowy klimat wnętrza. Oczywiście w trosce o etykę i ekologię warto wybierać skórę wegańską. Materiał ten jest gładki, elastyczny, fakturą idealnie odzwierciedla skórę naturalną, a co ważne jest wodoodporny, co jest jego ogromną zaletą podczas sprzątania. Do tego typu kanapy idealnie pasować będzie stolik kawowy industrialny z metalowymi nogami i drewnianym blatem.

  Proste szafki

  Świetnie sprawdzą się metalowe regały, które pomogą zachować przestronność pomieszczenia. Warto pomalować je specjalną farbą, która oprócz funkcji wizualnych zapewnia półkom trwałość i chroni przed procesem rdzewienia.

  Minimalistyczny stolik

  Stolik kawowy industrialny powinien charakteryzować się prostotą. Dobrze jest zwrócić uwagę na materiał z którego jest wykonany. Połączenie metalu z drewnem w stolik kawowy industrialny jest jednym z najczęściej wybieranych.

  Dowiedz się więcej na stronie internetowej: https://www.perlabottega.com/stoliki-kawowe!