System drzwi przesuwnych

  Do jakich pomieszczeń powinieneś zakupić system drzwi przesuwnych? Jak taki system funkcjonuje? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule. Ponadto, zachęcimy Was do zakupu system drzwi przesuwnych.

  System drzwi przesuwnych

  Do jakich pomieszczeń dedykowany jest tego typu system?

  System drzwi przesuwnych, przeznaczony jest do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu, takich jak m.in.: sklepy wielkopowierzchniowe, budynki administracji publicznej, biura itp. Zastosowanie system drzwi przesuwnych zwiększa przepustowość w tego typu obiektach, przez co zmniejsza się tłok przy dużej grupie ludzi. Warto zwrócić uwagę, że zbyt duże nagromadzenie ludzi w jednym pomieszczeniu może się wiązać z wieloma zagrożeniami. W przypadku paniki, duże zbiorowisko osób może nieumyślnie spowodować jakiś wypadek. Dlatego tak ważne jest, aby główne przejścia, wyróżniały się wysoką przepustowością.

  Działanie drzwi w przypadku braku zasilania elektrycznego.

  W przypadku braku zasilania elektrycznego, system drzwi przesuwnych został zabezpieczony w specjalne zabezpieczenie, które działa na podstawie odbezpieczenia zamka, za pośrednictwem kluczyka. Po wykonaniu tej czynności, należy jedynie fizycznie rozsunąć drzwi. Tego typu czynność nie stanowi większego problemu, dlatego system drzwi przesuwnych przygotowany jest na każdą ewentualność. Zachęcamy Państwa do zakupu tego typu systemu, ponieważ w dzisiejszych czasach idealnie sprawdza się w przejściach budynków wielkopowierzchniowych.

  Dowiedz się więcej: https://erkado.pl/rozwiazania/systemy-przesuwne/