Z jakiego powodu warto ochraniać balkon?

  Posiadając kociaka i żyjąc na górnych piętrach bywamy zmuszeni do życia za siecią.
  W przypadku gdy posiadamy balkon bądź własne okna są przez cały czas otwarte, przede wszystkim w czasie wakacyjnym, zmuszeni jesteśmy do zainstalowania siatki.

  siatka ochronna

  Siatka ochronna

  Sieć dla kota na okno, będzie wykonana ze sznurka czy druta, bywa prosta w instalacji, jeżeli jednakże martwimy się, iż nasz kot zdoła ją zniszczyć bądź nie ubezpieczy ona w całości naszego okna skorzystajmy z sieci umocnionej. Siatka na balkon dla kota znajduje się w supermarketach remontowo-budowlanych. Sieć bywa elementem wytrzymałym na promieniowanie ultrafioletowe oraz okoliczności pogodowe.
  Wygodnie gdy nasz balkon ma pułap, wobec tego nie musimy wykonywać jakichś ponadplanowych i wyrafinowanych ram zabezpieczających.
  Do zainstalowania siatki na balkon pomocna będzie nam w rzeczy samej wspomniana sieć, śruby rozporowe o jak najbardziej niedostępnej główce i drągi albo stabilny drut, z którego skonstruujemy ramę dla przyczepienia zabezpieczenia.

  siatka na balkon

  Dobre zamontowanie

  Kiedy postawimy już i zainstalujemy wymieniony stelaż, pamiętajmy, aby naciągając sieć, była ona napięta równomiernie a także sztywno, możemy ochronić przestrzeń z każdej krawędzi, żeby nasz kotek nie miał możliwości ucieczki na zewnątrz. Oka siatki winny stanowić romby o małej wielkości. O ile będzie tak, iż siatki bywa za mało napięte, rozpocznijmy raz jeszcze aż do należytego rezultatu, chyba iż po prawdzie kiepsko zmierzyliśmy rozmiar sieci.
  Upadki ze znacznej wielkości, niestety także dla kotków bywają. Zawsze o tym nie zapominajmy oraz ubezpieczmy wszelakie miejsca kluczowe.
  Są nawet odpowiednie spółki, które specjalizują się w zabezpieczaniu tarasów oraz okien. Może być to jednak usługa nader droga, przy ociupince staranności oraz przeznaczenia własnego życia sieć tego rodzaju możemy zamontować wszak sami, tak jak nuże powyżej jest to zaprezentowane.
  Dla poczucia bezpieczeństwa swojego futrzaka, mieszkajmy stąd za siecią.