Architekt wnętrz kraków

  Osoby będące w trakcie remontu, lub takie które w ostatnim czasie kupiły mieszkanie, mogą chcieć skorzystać z usług architekt wnętrz kraków. Taka osoba, za pewną opłatą, będzie starała się poznać nasz styl i na jego podstawie urządzić nam mieszkanie. Architekt wnętrz kraków powinien być dobrze zaznajomiony z ofertą większości sklepów meblowych i budowlanych, tak aby od móc od razu zaproponować nam konkretne przedmioty do zakupu. 

   

  Co należy do zadań architekta wnętrz?

  Architekt wnętrz kraków powinien być w stanie zrealizować projekty wnętrz mieszkalnych, medycznych, usługowych i biurowych, wykonać wizualizacje fotorealistyczne, rzuty 3D, zaprojektować meble na wymiar. Warto, aby wybrany przez nas architekt wnętrz kraków był w stanie wykonać też projekty instalacji sanitarnych, oraz elektrycznych, projekty z autorskim nadzorem, a także projekty pod klucz. Inne przydatne umiejętności, jakimi może się charakteryzować architekt wnętrz to wykonywanie pełnych projektów od stanu surowego, metamorfozy wnętrz, na obiektach z rynku wtórnego i realizacje z ekipą remontowo wykonawczą. 

  architekt wnętrz kraków

  Ile kosztuje usługa architekta wnętrz?

  To, ile zapłacimy za architekt wnętrz kraków, uzależnione jest od modelu wyceny, jaki zaproponuje — czy godzinowy, czy od wykonanej pracy. Średnia cena za usługi architekt wnętrz kraków, za godzinę wynosi około 200 złotych. Za jeden metr kwadratowy, wykonanego projektu, zapłacimy zaś między 130, a 200 złotych. Oczywiście cena będzie też uwarunkowana prestiżem wybranego przez nas architekta.