Polska kuchnia w Zaciszu

  Jeśli nie masz jeszcze planów na sobotni wieczór, a lubisz dobrą, polską kuchnię to restauracja Zacisze będzie idealnym wyborem na spędzenie miło czasu z bliski. W tym miejscu możesz skosztować domowych obiadów, przygotowywanych przez doświadczonych kucharzy. Składniki w każdym daniu są przez nich dobierane z dużą dbałością o wyjątkowy smak i oryginalne połączenia.

  Historia przemiany

  Restauracja Zacisze specjalizuje się w naszej wspaniałej polskiej kuchni. Jedzenie, którego można tam spróbować, z pewnością przypomni wielu osobom o czasach dzieciństwa i obiadkach gotowanych przez mamę. Co ciekawe, została tam przeprowadzona “Kuchenna rewolucja”. Jest to przemiana lokalu i dań przez znaną polską restauratorkę, Magdę Gessler w ramach programu telewizyjnego. Pokazała ona kucharzom, w jaki sposób selekcjonować najlepsze składniki, aby zachwycały każdego gościa. Restauracja Zacisze stawia przede wszystkim na jakość i tradycję. 

  restauracja Zacisze

  Wyjątkowe menu

  W tym miejscu nawet przystawki są nietuzinkowe. W tej kategorii w menu możemy znaleźć między innymi awokado z rakami w różowym sosie, carpaccio z buraka z rukolą i kozim serkiem oraz smalec z wędzonej słoniny złotnickiej z pieczywem. Wśród zup, które oferuje restauracja Zacisze, są pyszne polskie klasyki, np. żurek, rosół, flaki i oczywiście pomidorowa z makaronem. Największą atrakcją są dania główne, czyli pachnąca pieczonymi jabłkami i pomarańczą połowa kaczki oraz własnego wyrobu makaron ze świeżymi kurkami na oliwie. Nie obejdzie się także bez klasycznego kotleta mielonego i pieróg z mięsem. Restauracja Zacisze to świetne miejsce także dla wegetarian, ponieważ w menu znajdziemy słodkie desery oraz dania z ryb. 

  Aby dowiedzieć się więcej, kliknij ten link: https://wmalymdomku.pl/